Zamknij

Niedźwiedź wszedł do sklepu i chodził między półkami. Do sieci trafiło zaskakujące wideo

12.08.2021 12:07
USA. Niedźwiedź wszedł do sklepu i chodził między półkami. Do sieci trafiło zaskakujące wideo
fot. SHUTTERSTOCK

Kilka dni temu w jednym z supermarketów w Los Angeles pojawił się nietypowy gość. 60-kilogramowy niedźwiedź jak gdyby nigdy nic przechadzał się między sklepowymi półkami, a potem wyszedł. Do sieci trafiło niecodziennego wideo z wizyty czworonoga w markecie. 

Do tego nietypowego incydentu doszło w zeszłą sobotę 7 sierpnia w Los Angeles w Kalifornii. Niewielki niedźwiedź postanowił odwiedzić jeden ze sklepów Ralphs.

Niedźwiedź w sklepie. Niecodzienne wideo podbija sieć

60-kilogramowy niedźwiedź wszedł do sklepu spożywczego i nie zważając na innych klientów, zaczął przechadzać się pomiędzy półkami. Po krótkiej chwili postanowił opuścić market. Jak donoszą lokalne media, kupujący byli zszokowani zaistniałą sytuacją. Niektórzy natomiast próbowali pogłaskać niewielkiego czworonoga. 

Jeden ze świadków wydarzenia nagrał niecodzienną wizytę niedźwiedzia w sklepie. Wideo błyskawicznie obiegło media społecznościowe i podbiło sieć.

Zwierzę nie wyrządziło żadnych większych szkód. Świadkowie zdarzenia, po wyjściu czworonoga ze sklepu, natychmiast zawiadomili odpowiednie służby. Okazało się, że policja w ostatnim czasie otrzymała także zgłoszenia o innych niedźwiedziach w mieście.

Zwierzę ze sklepu szybko zostało wytropione przez funkcjonariuszy. Służby uśpiły niedźwiedzia, a następnie przeniosły go w odpowiednie dla niego miejsce.

RadioZET.pl/polsatnews.pl/losangeles.cbslocal.com