Zamknij

W Budapeszcie powstał hotel sterowany smartfonem. To pierwszy taki projekt w Europie

Redakcja
16.03.2018 14:07
KViHotel - hotel sterowany smartfonem
fot. YouTube/screen

Hotel sterowany smartfonem jest unikalnym projektem w Europie. KViHotel, bo tak nazywa się obiekt, został otwarty w Budapeszcie. Dlaczego jest tak wyjątkowy? Bo działa praktycznie bez obsługi hotelowej, wystarczy specjalna aplikacja.

Czterogwiazdkowy KViHotel znajduje się przy ulicy Nyár w Budapeszcie. Dzięki nowoczesnej aplikacji TMRW Hotels obiekt dosłownie oddaje kontrolę w ręce gości - za pomocą smartfona można zarządzać swoim pobytem, praktycznie od czasu dokonania rezerwacji aż do momentu opuszczenia hotelu. Wykorzystanie tych technologicznych innowacji naprawdę robi wrażenie.

KViHotel w Budapeszcie, czyli pobyt "w naszych rękach"

Nowoczesny KViHotel działa praktycznie bez obsługi hotelowej dzięki aplikacji TMRW Hotels. Prawie wszystkie usługi są zarządzane bezpośrednio przez gości przy użyciu ich własnych urządzeń mobilnych.

Jak działa aplikacja? Jeśli mamy telefon z Androidem lub iOSem, możemy za pomocą jednego przycisku zarezerwować pokoje, rejestrować się w hotelu bez kolejki nawet na 48 godzin przed przyjazdem, wybrać piętro, a nawet konkretny pokój.

Co więcej, dzięki połączeniu Bluetooth, smartfon staje się również kluczem do naszego pokoju, a nawet do głównego wejścia do kompleksu w przypadku przybycia w późnych godzinach.

Ale to nie wszystko. Dzięki aplikacji można również zdalnie ustawić klimatyzację w pokoju (nawet z odległości 10 tys.km), zamówić taksówkę oraz dodatkowe usługi sprzątania. Aplikacja TMRW Hotels umożliwia też uruchomienie trybu "nie przeszkadzać".

Aby korzystać do woli ze wszystkich możliwości obiektu, hotel zapewnia bezpłatne Wi-Fi, a także wsparcie techniczne przez 24 godziny na dobę, niezależnie od miejsca pobytu gościa. Dodatkową pomoc można także otrzymać poprzez infolinię.

KViHotel - obiekt sterowany smartfonem [WIDEO]

Zobacz także

Zobacz także

Wnętrza hotelu godne z najnowszymi trendami

Do wyboru gości jest 40 pokojów o powierzchni od 18-36 m2. Wnętrza KViHotelu robią ogromne wrażenie. Co w nich wyjątkowego? Na przykład trójwarstwowa szklana ściana tworząca przestrzenną iluminację.

Dodatkową atrakcję jest iryginalne, tylne malowanie fasady budynku widoczne z tarasu - przy użyciu aplikacji LARA AR, ściana ożywa i wyświetla się na niej film wyjaśniający zasady działania aplikacji!

Nowa aplikacja TMRW Hotels może być wykorzystywana w zarówno nowych, jak również istniejących już obiektach. Na razie czeka na przyznanie patentu.

Przeczytaj także: Najbardziej luksusowy hotel świata 2017 roku

Źródło: rp.pl

___

RadioZET.pl/NC