Zamknij

W samolot linii Ryanair wjechał holownik. Do sieci trafiły zdjęcia maszyny z dziurą w kadłubie

25.10.2021 15:28
Ryanair
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Na lotnisku Londyn Stansted doszło do wypadku z udziałem samolotu linii Ryanair. W maszynę wjechał holownik i poważnie go uszkodził. Do internetu trafiły zdjęcia podziurawionego kadłuba Boeinga 737.

W ostatnich dniach na jednym z londyńskich portów lotniczych miało miejsce niebezpieczne zdarzenie. W jego wyniku ucierpiał samolot taniej irlandzkiej linii Ryanair. Okazuje się, że maszyna była odholowywana przez specjalną maszynę do hangaru serwisowego i prawdopodobnie wtedy doszło do jej uszkodzenia.

Zdjęcia poważnie podziurawionego kadłuba Boeinga 737 trafiły do sieci i wywołały niemałe zamieszanie. Sami zobaczcie, co się stało z jednym z pojazdów popularnego w Europie przewoźnika.

W samolot linii Ryanair wjechał holownik. Do sieci trafiły zdjęcia maszyny z dziurą w kadłubie

Kilka miesięcy temu pisaliśmy o tym, że na lotnisku w Gdańsku doszło do wypadku, w czasie którego samolot techniczny wjechał w kadłub samolotu Wizz Air i się pod nim zaklinował. Wygląda na to, że teraz doszło do podobnego incydentu.

Na lotnisku Londyn Stansted w ostatnich dniach holownik poważnie podziurawił samolot linii Ryanair. Incydent miał miejsce, kiedy maszyna holowała pojazd do hangaru serwisowego. Jak podaje portal Fly4free, prawdopodobnie w trakcie skręcania zaklinowała się pod kadłubem Boeinga 737.

Do sieci trafiły zdjęcia pokazujące uszkodzenia samolotu. Samochód musiał wjechać w niego z dużą siłą, na co wskazuje rozmiar dziur, jakie powstały w maszynie irlandzkiej linii lotniczej. Według informacji podawanych przez różne media, holownik wyciągnięto spod Boeinga dopiero po kilku godzinach.

Źródło: Fly4free