Zamknij

Weekend za pół ceny: muzea, aquaparki i termy o połowę taniej. Promocje w całej Polsce

Redakcja
28.02.2019 13:06
Aquapark Zakopane
fot. Facebook/Aqua Park Zakopane

Ogólnopolska akcja „Weekend za pół ceny” 2019 odbędzie się w dniach od 15-17 marca. W ramach tego programu będzie można znaleźć specjalnie przygotowane oferty turystyczne w obniżonych o połowę cenach. Podpowiadamy, które obiekty warto odwiedzić i skorzystać z weekendowej promocji. 

„Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” 2019 to ogólnopolska akcja promocyjna, która ma zachęcić Polaków do podróżowania po kraju i korzystania z różnorodnych atrakcji turystycznych również poza sezonem. W dniach 15-17 marca można skorzystać z 50 proc. zniżki na wybrane atrakcje rozrzucone po całej Polsce. Przedstawiamy 10 najciekawszych miejsc, które warto odwiedzić w ramach weekendowej akcji. 

Weekend za pół ceny 2019 w Warszawie

Muzeum Łazienki Królewskie

To bez wątpienia jeden z najpiękniejszych warszawskich parków. W Łazienkach Królewskich od 15 do 17 marca taniej będzie można zwiedzać Pałac na Wyspie z Królewską Galerią Obrazów i apartamentami Stanisława Augusta oraz Starą Oranżerię z Królewską Galerią Rzeźby i Teatrem Królewskim. W ramach akcji dostępne będą także Koszary Kantonistów z polskim salonem myśliwskim z XIX-XX w. Każda z tych atrakcji będzie o połowę tańsza. 

Łazienki Królewskie
fot. Pixabay

Muzeum Fryderyka Chopina

Od 15-17 marca zarówno pojedynczy zwiedzający, jak i grupy zorganizowane będą miały możliwość skorzystania z 50 proc. zniżki na wstęp do Muzeum Fryderyka Chopina oraz Domu Urodzenia Chopina. Podczas zwiedzania można zobaczyć wystawy, wziąć udział w  zajęciach edukacyjnych oraz przespacerować się po parku w Żelazowej Woli.

Stadion PGE Narodowy

To największy i najbardziej imponujący stadion w Polsce. To tutaj rozgrywają się najważniejsze wydarzenia sportowe i kulturalne. W ramach akcji "Weekend za pół ceny" można zwiedzić stadion, płacąc tylko połowę ceny za bilet. Oferta dotyczy wycieczek indywidualnych. Rezerwacji można dokonywać w sklepie internetowym PGE Narodowego.

PGE Narodowy Warszawa
fot. Pixabay

Weekend za pół ceny 2019 w Zakopanem

Aquapark Zakopane

Ta atrakcja z pewnością spodoba się tym, którzy marzą o porządnej dawce relaksu. Aquapark Zakopane to nowoczesny obiekt z basenami, udogodnieniami dla dzieci oraz centrum spa.

W ramach "Weekendu za pół ceny" można kupić bilet całodzienny w obniżonej o 50 proc. cenie. W ramach biletu obowiązuje nielimitowany wstęp do strefy basenowej, m.in. basenu rekreacyjnego oraz pływackiego z wodami termalnymi, jacuzzi, hydromasaży, dzikiej rzeki, zjeżdżalni, brodzika dla dzieci oraz kompleksu saun. 

Zobacz także

Terma Bania w Białce Tatrzańskiej

Kompleks Terma Bania jest idealnym punktem na weekendowy wypoczynek. Na miejscu znajdziemy baseny rekreacyjne wewnętrzne i zewnętrzne z wodą termalną, zjeżdżalnie, wodny plac zabaw, strefę relaksu oraz inne atrakcje.

Akcja promocyjna obejmuje wszystkie bilety całodzienne z nielimitowanym wejściem do stref: Zabawy, Zabawy i Relaksu, Saunarium, Saunarium i Strefy Relaksu. Liczba biletów jest ograniczona, więc warto się pospieszyć i dokonać jak najszybciej rezerwacji na stronie internetowej. 

Weekend za pół ceny 2019 w Krakowie

Żywe Muzeum Obwarzanka

To doskonały wybór dla tych, którzy kochają lokalne, krakowskie wypieki. W Żywym Muzeum Obwarzanka, podczas pokazu, poznamy wszystkie sekrety obwarzanka krakowskiego, historię oraz unikatowy proces jego produkcji, a co najważniejsze sami spróbujemy swoich sił w roli piekarza.

Aby wziąć udział w pokazach organizowanych w muzeum, należy wcześniej zrobić rezerwację na stronie internetowej.

Muzeum Lotnictwa Polskiego

To będzie idealne miejsce dla wielbicieli lotnictwa i militariów. W muzeum można zobaczyć m.in. bogate zbiory samolotów, śmigłowców, szybowców i silników lotniczych. Obiekt posiada również bibliotekę z ponad 30 tysiącami pozycji. To miejsce zdecydowanie godne polecenia. Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie znalazło się na 8. miejscu listy najlepszych muzeów lotnictwa na świecie telewizji CNN. Bilety do obiektu będą o 50 proc. tańsze.

Kopalnia soli "Wieliczka" (okolice Krakowa)

Ciekawym punktem na turystycznej mapie Małopolski jest Kopalnia  Soli „Wieliczka”. Wizyta w tym miejscu to wędrówka po zjawiskowo pięknych, solnych podziemiach ciągnących się na głębokości niemal 135 metrów. Promocyjne ceny obowiązują na zwiedzanie "Trasy górniczej".

Kopalnia soli Wieliczka
fot. Flickr

Weekend za pół ceny 2019 w Gdańsku

Muzeum II Wojny Światowej 

Muzeum ma za cel upowszechniać wiedzę o II wojnie światowej oraz służyć pielęgnowaniu pamięci o jej ofiarach i bohaterach. Ten nowoczesny obiekt jest jednym z najpopularniejszych muzeów w Gdańsku. W dniach od 15-17 marca wstęp na Wystawę Główną będzie kosztował 10 zł. 

Muzeum Bursztynu

To jedno z najmłodszych gdańskich muzeów, które zostało otwarte w czerwcu 2006 roku. W tym miejscu można poznać historię powstania bursztynu, jego właściwości, pozyskiwanie oraz obróbkę  na przestrzeni dziejów - od czasów najdawniejszych do współczesności. W ramach akcji "Weekend za pół ceny" wszystkie rodzaje biletów dostępne są o 50 proc. taniej. 

Zobacz także

___

RadioZET.pl/NC