Zamknij

Wieczór panieński na pokładzie Ryanaira. Pasażerowie oburzeni

Nina Czochara
14.06.2019 15:53
Wieczór panieński w smaolocie
fot. YouTube/screen

Do incydentu doszło na pokładzie Ryanaira. Grupa rozbawionych i nietrzeźwych kobiet postanowiła rozpocząć swój wieczór panieński jeszcze w samolocie. Pochodzące z Wielkiej Brytanii pasażerki zachowywały się skandalicznie przez cały lot. To, jak w tej sytuacji zareagowała załoga Ryanaira, rozwścieczyło innych podróżnych.

Do zdarzenia doszło w samolocie Ryanaira lecącym z Birmingham do Alicante w Hiszpanii. O skandalicznym zachowaniu grupy Brytyjek opowiedział w rozmowie z "Daily Star" Robert Malton, który nagrał również całą sytuację. 

Pasażerowie oburzeni zachowaniem Brytyjek 

Zwykły lot stał się koszmarem dla pasażerów samolotu. – Nigdy nie leciałem samolotem w tak ogromnym hałasie. To chyba najgorszy lot na pokładzie Ryanaira, który przydarzył się mnie i mojej żonie - przyznał Brytyjczyk. – Wszystko zaczęło się już w momencie, gdy grupa rozbawionych dziewczyn weszła na pokład samolotu. Wszystkie były już wyraźnie pod wpływem – opowiada.

Mężczyzna wspomina, że grupa kobiet zachowywała się skandalicznie. Krzyczały, skakały po całym samolocie, co chwilę zmieniały miejsca i popijały alkohol z butelek wniesionych na pokład. R. Malton dodał, że załoga Ryanaira nie zareagowała ani przed startem, ani w żadnym innym momencie lotu. 

 "Daily Star" poprosił przedstawicieli Ryanaira o komentarz, ale nadal go nie otrzymał.

Przeczytaj także:

• Chwile grozy w czasie turbulencji. 14 rannych pasażerów

• Panika na pokładzie. Pilot pomylił przyciski w czasie lotu

Źródło: fakt.pl

___

RadioZET.pl/NC