Zamknij

Wielbiciele gór w kwarantannie. Sieć obiegły zabawne nagrania

Nina Czochara
18.03.2020 11:03
Wielbiciele gór w kwarantannie. Sieć obiegły zabawne nagrania
fot. Facebook/Andrea Szabados

W sieci znajdziemy wiele memów, zdjęć i nagrań dotyczących kwarantanny domowej i sposobów na spędzanie wolnego czasu. Zaskakujące pomysły mają też miłośnicy gór, którzy w domowym zaciszu uprawiają..."wspinaczkę" po kuchennych meblach czy "narciarstwo" na bieżni. Kwarantanna u wielu internautów uruchomiła pokłady kreatywności.

Kwarantanna w związku z koronawirusem to nie tylko obowiązek dla wracających do kraju czy osób potencjalnie narażonych na zarażenie. To zdrowy rozsądek i odpowiedzialność, która może pomóc i zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa. "Zostań w domu" - apelują w mediach medycy, politycy, dziennikarze i celebryci. Jak jednak przetrwać ten czas, by nie zwariować? Ciekawe pomysły mają internauci. 

Narty i wspinaczka górska w domu?

W sieci pojawiło się wideo, na którym mężczyzna, w pełnym górskim wyposażeniu, wspina się po drabinie po to, by zetrzeć kurz z regału. Do pasa ma przypięte środki czystości oraz szczotkę do kurzu. Nagranie opatrzono dodatkowo dramatyczną muzyką, co potęguje ten zabawny efekt. 

Kreatywnością wykazał się też wielbiciel narciarstwa. W internecie pojawiło się wideo ukazujące mężczyznę, który uprawia narciarstwo biegowe... na bieżni. 

Zabawne zdjęcie opublikował na Facebooku Miguel Angel Sanchez Garate. Na fotografii widać mężczyznę ubranego w górski sprzęt wspinaczkowy i zdobywającego… kuchenne szafki. Sportowiec jest w pełni przygotowany - nie brakuje mu bowiem kasku, butów ani uprzęży.

Pod nagraniami i zdjęciem nie brakuje wielu pozytywnych komentarzy. " Brawo", "Super pomysł", "Bezpieczna wyprawa" - piszą internauci.

Zobacz także

Zobacz także

Źródło: wp.pl

___

RadioZET.pl/NC