Zamknij

Awantura na plaży. Mężczyźni zaczęli rzucać w siebie leżakami

15.06.2021 11:22
Wielka Brytania. Awantura na plaży. Mężczyźni zaczęli rzucać w siebie leżakami
fot. SHUTTERSTOCK

Kilka dni temu na plaży w Wielkiej Brytanii wybuchła wielka awantura. Do sieci trafiło szokujące nagranie z wydarzenia, na którym widać mężczyzn rzucających w siebie leżakami i szklanymi butelkami.

Do bójki doszło 13 czerwca na tarasie jednej z kawiarni położonej na plaży w mieście Southend-on-Sea w Essex, 65 km od centrum Londynu. Jeden ze świadków tego dramatycznego wydarzenia nagrał cały incydent na telefonie komórkowym, a następnie wrzucił wideo do sieci.

Wielka Brytania. Awantura i bójka na plaży

Na nagraniu zamieszczonym w mediach społecznościowych widać dwie grupy mężczyzn (około 10 osób) w samych kąpielówkach, którzy brutalnie rzucają w siebie kawiarnianymi stołami, leżakami i szklanymi butelkami. Awanturnicy, nie zwracając uwagi na rodziny z małymi dziećmi znajdujące się tuż obok, krzyczą i wyzywają się nawzajem. 

Nie wiadomo, co było przyczyną bójki.

Po awanturze w kawiarni zostało potłuczone szkło i zepsute leżaki. Paul Thompson, właściciel lokalu, opisał całą sytuację na Facebooku.

Grupa ludzi jadła lunch na jednym końcu tarasu. Druga grupa z plaży skonfrontowała się z nimi i zaczęli rzucać w siebie leżakami i krzesłami - cytuje słowa właściciela "Daily Mail".

Thompson dodaje, że policja szybko przyjechała na miejsce i zakończyła niebezpieczną awanturę. O ile wie, nikt nie doznał większych obrażeń.

Jak podaje "Daily Mail" za stroną "Your Southend" na Facebooku, która opublikowała to szokujące nagranie, policja zwiększa liczbę patroli wzdłuż wybrzeża, ponieważ upały przyciągają do miasta coraz więcej turystów. 

Z kolei główny inspektor Ian Hughes, dowódca okręgu Southend, powiedział, że "ludzie pokazani w filmie zachowywali się lekkomyślnie, nie dbając o obrażenia, które mogli wyrządzić rodzinom znajdującym się wokół nich".

Dodał, że obecnie pracują nad zidentyfikowaniem osób, które wzięły udział w bójce.

RadioZET.pl/dailymail.co.uk