Zamknij

Wielka promocja w LOT. Bilety lotnicze już od 159 zł w obie strony

06.10.2021 15:05
Wielka promocja w LOT. Bilety lotnicze w obie strony już od 159 zł
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/EASTNEWS

Polskie Linie Lotnicze właśnie wystartowały z kolejną wyprzedażą - tym razem bilety lotnicze można nabyć już od 159 zł w obie strony. "Szalona Środa w LOT", bo tak brzmi nazwa akcji promocyjnej, jest ograniczona czasowo i trwa tylko przez jeden dzień.

LOT to polskie narodowe linie lotnicze, które utworzone zostały 29 grudnia 1928 roku. Działalność rozpoczęły trzy dni później 1 stycznia. Tym samym są jedną z najstarszych czynnych linii lotniczych na świecie.

Przewoźnik, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, regularnie organizuje wyprzedaże, podczas których można kupić bilety lotnicze w atrakcyjnych cenach. Akcje promocyjne pod hasłem "Szalona Środa w LOT" odbywają się raz w tygodniu - jak sama nazwa wskazuje - w każdą środę. Tym razem wejściówki na pokład można nabyć już od 159 zł.

Wielka promocja w LOT. Bilety lotnicze już od 159 zł w obie strony

6 października rozpoczęła się kolejna "Szalona Środa w LOT". Obniżką objęte zostały cztery trasy z Polski. Taniej można polecieć do Katowic (od 159 zł), Wilna (od 249 zł), Dublina (od 259 zł) oraz Odessy (od 349 zł).

Co warte podkreślenia, oferta dotyczy podróży, które odbędą się w dniach 1 listopada - 15 grudnia.

Wyprzedaż w LOT jest ograniczona czasowo i trwa tylko przez jeden dzień. Oznacza to, że rezerwacji należy dokonać najpóźniej do 6 października do godziny 23:59. Liczba biletów w promocji jest ograniczona.

Przypominamy, że polskie narodowe linie lotnicze cały czas oferują swoim pasażerom możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej przewoźnika.

RadioZET.pl