Zamknij

Wielka promocja w Ryanair. Bilety na jesienne loty już od 65 zł

11.10.2021 09:10
Ryanair
fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER

Linia lotnicza przygotowała dla swoich klientów kolejną atrakcyjną wyprzedaż. Tym razem możemy podróżować po Europie już od 65 złotych. Sprawdźcie, gdzie można polecieć w tej cenie i poznajcie szczegóły oferty Ryanair.

Ryanair to jeden z najpopularniejszych europejskich przewoźników. Irlandzka marka słynie z organizowania tanich lotów i do tego oferuje podróżnikom szeroką i różnorodną siatkę połączeń. W ostatnich tygodniach w dodatku zachęca klientów do latania po Europie, przygotowując kolejne atrakcyjne promocje.

Niedawno dzięki linii lotniczej mogliśmy kupić bilety do znanych europejskich miast za jedyne 89 zł. Tym razem możemy skorzystać z wyprzedaży i zorganizować sobie jesienną podróż po Europie już od 65 zł. Koniecznie poznajcie szczegóły promocji i sprawdźcie, gdzie oraz kiedy można polecieć za grosze.

Wielka promocja w Ryanair. Bilety na jesienne loty już od 65 zł

Ryanair przygotował kolejną wielką promocję dla klientów. Wyprzedaż pod nazwą "Październikowa ucieczka" obowiązuje tylko 11 października do północy. Tylko teraz możecie dzięki temu nabyć bilety lotnicze już od 65 złotych. To doskonała okazja do tego, żeby wybrać się na city break do jednego z pięknych miejsc w Europie.

Tania linia lotnicza proponuje podróżującym wyprawy z wielu polskich lotnisk - m.in. z Krakowa, Warszawy, Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Poznania, Łodzi czy Lublina. W niskiej cenie możemy polecieć do Lwowa, Oslo, Wenecji, Londynu, Barcelony, Budapesztu czy na Korfu.

Przypominamy, że promocja obowiązuje na podróże realizowane w październiku. Warto się pospieszyć, gdyż miejsca bardzo szybko się wyprzedają. Skusicie się na taką wycieczkę?