Zamknij

Wielka promocja w Ryanair. Przez 24 godziny kupisz bilety za jedyne 39 zł

21.10.2021 08:43
Ryanair
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Tania linia lotnicza przygotowała promocję, dzięki której możemy lecieć w wiele miejsc za jedyne 39 zł. Wyprzedaż obowiązuje tylko przez 24 godziny, dlatego warto pospieszyć się z zakupem biletów. Koniecznie poznajcie jej szczegóły.

Ryanair to jeden z najpopularniejszych przewoźników w Europie. Słynie z różnorodnej i bogatej siatki połączeń, a także z bardzo niskich cen biletów. Marka stale powiększa liczbę realizowanych przez siebie tras i nie zapomina przy tym o polskich lotniskach. Już w grudniu w siatce połączeń Ryanair z naszego kraju pojawi się kurs do Leeds.

Firma regularnie organizuje też dla swoich klientów wyprzedaże, które dodatkowo obniżają koszty lotów. Dzięki nim możemy udać się na wymarzony urlop za grosze. Jeżeli "polowaliście" w ostatnim czasie na atrakcyjną ofertę Ryanair, mamy dla was doskonałą wiadomość. Przewoźnik zorganizował właśnie 24-godzinną wyprzedaż biletów. Wejściówki na pokład kosztują 39 zł, a siatka tanich połączeń jest bardzo szeroka.

Wielka promocja w Ryanair. Przez 24 godziny kupisz bilety za jedyne 39 zł

Ryanair uruchomił promocję, dzięki której możecie nabyć bilety lotnicze już od 39 zł. Atrakcyjna oferta obowiązuje jedynie przez 24 godziny (21.10), dlatego warto pospieszyć się ze skorzystaniem z niej. Pamiętajcie również, że w tej cenie dostępne są wyłącznie wejściówki na loty realizowane w listopadzie.

Tania linia lotnicza oferuje jesienne podróże na pokładach swoich samolotów za kilkadziesiąt złotych. Promocyjne wejściówki kupione 21 października można zrealizować od 1 do 30 listopada. Przypominamy, że w tym miesiącu mamy aż dwa długie weekendy - obejmujące święto Wszystkich Świętych (1.11) i Święto Niepodległości (11.11).

Zastanawiacie się, gdzie moglibyście lecieć samolotami Ryanair za grosze? Promocja obejmuje wszystkie polskie lotniska, które obsługują irlandzkiego przewoźnika - m.in. Kraków, Warszawę, Gdańsk, Katowice, Łódź czy Poznań.

Od 39 zł możecie wybrać się do Budapesztu, Bolonii, Londynu, Lwowa, Paryża, Sztokholmu, Mediolanu, Kijowa, Pragi czy Wenecji. Pamiętajcie, że podana cena obejmuje lot w jedną stronę i nie zawiera opłaty za bagaż.