Zamknij

Wielka promocja w Wizz Air. Bilety lotnicze do Włoch już od 22 zł

30.07.2021 11:46
Wizz Air
fot. Mateusz Jagielski/East News

Węgierski przewoźnik przygotował dla swoich fanów świetną ofertę. Tylko dzisiaj możecie nabyć bilety do Włoch (do różnych miast) od 22 zł w jedną stronę! Koniecznie poznajcie szczegóły nowej propozycji Wizz Air.

Wizz Air to jedna z najpopularniejszych linii lotniczych w Europie. Jej grono klientów rośnie, gdyż proponuje ona konkurencyjne ceny biletów i różnorodną siatkę połączeń. W dodatku często można tu trafić na atrakcyjne promocje.

Tym razem przewoźnik postanowił zaproponować coś fanom Włoch. Już teraz w systemie rezerwacyjnym marki możemy znaleźć bardzo tanie bilety do różnych miast we Włoszech. Ceny zaczynają się od 22 złotych w jedną stronę, a w niektóre miejsca możemy polecieć już za 44 zł w obie strony.

Wielka promocja w Wizz Air. Bilety lotnicze do Włoch już od 22 zł

Wizz Air przygotował dla klientów promocję, dzięki której mogą polecieć do Włoch już od 22 złotych. W propozycji marki znalazło się aż 20 tys. miejsc w tak niskiej cenie. Kiedy i gdzie dokładnie można lecieć za tę kwotę?

Otóż okazuje się, że wyprzedaż biletów trwa tylko dzisiaj (30 lipca), ale dotyczy lotów realizowanych od września do października. I choć trudno w to uwierzyć, rzeczywiście w systemie rezerwacyjnym pojawiło się sporo biletów w cenie 4,99 euro, czyli ok. 22 zł.

Za tę symboliczną kwotę możemy polecieć z Warszawy czy Krakowa np. do Rzymu, Bergamo albo do malowniczego Bari. Jeżeli jesteście fanami wysp, z pewnością ucieszy was wiadomość, że można znaleźć w tej cenie także bilety do Katanii na Sycylii.

Skorzystacie z tej atrakcyjnej oferty?