Zamknij

Wielka wyprzedaż w Ryanair. Bilety już od 19 zł

20.05.2021 07:34
Ryanair
fot. Karol Makurat/REPORTER

Irlandzki przewoźnik kusi potencjalnych klientów i zorganizował właśnie błyskawiczną wyprzedaż biletów. Teraz można kupić je w cenie zaledwie 19 zł. Sprawdźcie, gdzie można lecieć za tę symboliczną kwotę i kiedy.

Ryanair to jedna z najpopularniejszych linii lotniczych w Europie. Charakteryzuje się tym, że sprzedaje bilety lotnicze w konkurencyjnych cenach - nic więc dziwnego, że klienci decydują się na loty maszynami tego przewoźnika.

Ostatnio marka zorganizowała promocję, dzięki które możecie nabyć bilety od 19 zł. Dotyczą one tras czerwcowych, ale do wyboru macie wiele ciekawych miejsc w Europie. Jesteście zainteresowani krótkim "city breakiem"? Lepiej się pospieszcie, bo niska cena obowiązuje jedynie do 20 maja 2021 roku.

Wielka wyprzedaż w Ryanair. Bilety już od 19 zł

Jeżeli tęskniliście za tanimi podróżami, ta informacja z pewnością was zachwyci. Ryanair przygotował dla klientów wielką promocję. Teraz bilety lotnicze możecie nabyć tu już od 19 zł. Niestety jest jeden haczyk - rezerwacji w tej cenie możecie dokonać tylko do końca 20 maja. W dodatku promocją objęte są loty realizowane w czerwcu.

Gdzie można lecieć za tę niewielką kwotę? Opcji jest na szczęście bardzo dużo. Zainteresowani mogą ruszyć w trasę z takich polskich lotnisk, jak: Warszawa Modlin, Gdańsk, Kraków, Bydgoszcz, Łódź, Katowice, Rzeszów, Poznań, Szczecin czy Wrocław.

Za jedyne 19 zł można polecieć do następujących miejsc: Amman (Jordania), Belfast, Birmingham, Bolonia, Bordeaux, Bristol, Bournemouth, Bruksela, Dortmund, Dublin, Eindhoven, Glasgow, Goteborg, Kijów, Kolonia, Kopenhaga, Leeds, Liverpool, Londyn, Lourdes, Lwów, Manchester, Mediolan, Odessa, Oslo, Paryż, Pescara (Włochy), Rimini, Shannon, Sztokholm, Tel Awiw, Wenecja, Wiedeń.

Pełną siatkę połączeń znajdziecie na stronie firmy Ryanair. Pamiętajcie, że promocja obejmuje ewentualną zmianę terminu rezerwacji - bezpłatnie możecie jednak dokonać jej najpóźniej 7 dni przed wylotem.