Zamknij

Wielki skorpion na pokładzie samolotu. Pojawił się tuż nad głowami pasażerów

Redakcja
20.02.2019 11:17
Skorpion na pokładzie
fot. Imstagram/karimtaslim

Pasażerowie samolotu byli przerażeni, gdy tuż po wylądowaniu na lotnisku w Indonezji nad swoimi głowami zobaczyli gigantycznego skorpiona - podaje "The Independent".

Do niecodziennego zdarzenia doszło na pokładzie samolotu należącego do linii Lion Air i lecącego z Pekanbaru w Indonezji. Po wylądowaniu maszyny w stolicy kraju, Dżakarcie, pasażerowie zauważyli, że przy schowku na bagaże znajduje się wielki skorpion. Sytuacja wywołała przerażenie u podróżnych, którzy chcieli jak najszybciej opuścić samolot.

Skorpion w schowku na bagaże

"Pasażera na gapę" odkryto tuż po wylądowaniu, gdy jedna z pasażerek chciała wyjąć bagaż podręczny ze schowka. - Wtedy skorpion pojawił się tuż nad naszymi głowami - powiedział w rozmowie ze "Strait Times" Karim Taslim, który opublikował zdjęcia na Instagramie. Mężczyzna siedział w 19 rzędzie razem z małżeństwem seniorów. - Gdy zobaczyliśmy skorpiona nas naszymi głowami, natychmiast uciekliśmy z naszych foteli - dodał.

Mężczyzna twierdzi, że poprosił personel pokładowy o pomoc w złapaniu skorpiona. Zwierzę miało jednak uciec z powodu opóźnionej reakcji obsługi.

W rozmowie z "Daily Mail" rzecznik Lion Air skomentował opisywane wydarzenie. Stwierdził, że „oficerowie służb naziemnych i technicy natychmiast po opuszczeniu przez pasażerów samolotu, przeprowadzili poszukiwania, ale nie znaleziono żadnych zwierząt na pokładzie".

Zobacz także

Źródło: gazeta.pl

___

RadioZEt.pl/NC