Zamknij

Willa na rajskiej wyspie za jedyne 34 zł! Liczyć się też będzie... szczęście

Redakcja
13.03.2018 11:08
Willa w Panamie za 34 złote
fot. Instagram/casacayuco

Każdy, kto marzy o prywatnej willi na rajskiej wyspie, teraz może spełnić swoje marzenie. Luksusowy resort w Panamie jest do kupienia za jedyne 34 złote! Aby stać się szczęśliwym nabywcą Casa Cayuco, trzeba jednak wziąć udział... w loterii i liczyć na uśmiech od losu.

Casa Cayuco - luksusowa posiadłość w Panamie, na wyspie Bastimento - jest obecnie własnością amerykańskiej pary - 33-letniej Suzanne i 35-letniego Davea. Oboje porzucili pracę w korporacji po to, aby móc przenieść się na wyspę w Ameryce Środkowej. Przez 5 lat ze zwykłej posiadłość stworzyli wyjątkowy, wakacyjny resort - według portalu turystycznego TripAdvisor jest jednym z pięciu najlepszych miejsc noclegowych zarówno w Panamie, jak i całej Ameryce Środkowej. Para postanowiła jednak wyprowadzić się z wyspy, zająć się czymś nowym i po raz kolejny zbudować coś od podstaw. Dlatego chce sprzedać swoją rajską własność...

Willa w Panamie do nabycia za 34 złote
fot. Instagram/casacayuco

Casa Cayucodo do nabycia na zasadzie loterii

Posiadłość jest do nabycia nie na zasadzie tradycyjnego ogłoszenia, ale… loterii. Każdy, kto marzy o tym rajskim obiekcie, musi najpierw kupić los za 10 USD (czyli równowartość ok. 34 zł) i... liczyć na sporo szczęścia. Zwycięzca niestety może być tylko jeden, ale z pewnością warto spróbować.

Ogłoszenie umieszczone przez obecnych właścicieli jest naprawdę kuszące:

- Wygrana w Casa Cayuco zmieni twoje życie. To więcej niż dom na własność. Nagrodą jest gotowe życie „pod klucz” z pełnym wyposażeniem. Od strony internetowej po łódki, sprzęt do nurkowania czy deski surfingowe. Po prostu wszystko, czego potrzebujesz by stworzyć magiczne wspomnienia.

Loteria - w której główną nagrodą jest luksusowa posiadłość w Panamie - trwa do 11 kwietnia. Mamy więc niecały miesiąc na nabycie szczęśliwego losu.

Resort w Panamie za 34 zł
fot. Instagram/casacayuco

Zobacz także

Resort w Panamie z 4 domami, willą i .... 50 tys. USD na start!

Casa Cayucodo zajmuje łącznie 80 arów powierzchni i jest zlokalizowana na wyspie Bastimento, pomiędzy lasem deszczowym a błękitnym Morzem Karaibskim. Cały teren wyróżnia się niesamowitą, bujną roślinnością oraz przepięknymi widokami na morze.

Rajski resort w Panamie obejmuje cztery niezależne domy, 2 apartamenty typu „lodge” i luksusową willę dla właścicieli. Na terenie posiadłości jest również przystań, kuchnia, pralnia oraz budynek techniczny. Do tej pory panamskie resort był swoistym ekologicznym obiektem dla turystów - łącznie mógł pomieścić nawet 24 osoby!

Dave i Suzanne oferują także swoje wsparcie, rady i wskazówki dla szczęśliwego nabywcy, który będzie chciał kontynuować ich turystyczny biznes. Ale to nie koniec dobrych wiadomości. Firma organizująca loterię "na start" dorzuca dodatkowo 50 tys. USD, czyli ponad 170 tys. złotych!

Przeczytaj także:

Na Półwyspie Iberyjskim sprzedają całe wioski

Wystawiono na sprzedaż całą wieś. Znamy cenę wywoławczą

Źródło: fly4free.pl

___

RadioZET.pl/NC