Zamknij

Wizz Air ogłosił 4 nowe trasy. Idealne kierunki dla wielbicieli plaż i zwiedzania

06.05.2021 15:48
Wizz Air
fot. Shutterstock

Wizz Air ogłosił kolejne nowości w swojej letniej siatce lotów. Już w czerwcu wystartuje z 4 nowymi trasami z Polski – do hiszpańskiej Malagi, bułgarskiego Burgas i Lwowa. Bilety są już dostępne w sprzedaży. 

Wizz Air niedawno ogłosił, że od czerwca uruchomi połączenie z  Warszawy do Palmy na Majorce oraz z Lublina i Poznania do Splitu w Chorwacji. Węgierski przewoźnik nie zwalnia jednak tempa.

Popularna tania linia już zapowiada kolejne wakacyjne połączenia – na liście pojawiły się popularne turystycznie kierunki.  

Wizz Air: 4 nowe trasy z Polski

Nowe połączenia zostaną uruchomione w pierwszej połowie czerwca i staną się częścią letniej siatki lotów. 

Jedną z nowości jest połączenie z Lublina do Burgas (w Bułgarii). Trasa ma wystartować 13 czerwca, a loty – zgodnie z rozkładem  – będą realizowane dwa razy w tygodniu (w środy i niedziele). 

Wizz Air od 13 czerwca uruchomi też loty z Poznania do Lwowa. Rejsy zaplanowano dwa razy w tygodniu – w środy i niedziele. 

Z Warszawy będą realizowane dwa nowe połączenia, które ruszą od 11 czerwca. Loty na trasie Warszawa-Lwów będą odbywały się 3 razy w tygodniu (poniedziałki, środy i piątki). Z kolei połączenie Warszawa- Malaga zaplanowano na poniedziałki i piątki. 

– Jest nam niezmiernie miło ogłosić kolejne trasy Wizz z Polski. Wraz z nadchodzącym latem chcemy zaoferować naszym pasażerom jak najszerszy wachlarz możliwości podróżowania. Wierzymy, że w sezonie wakacyjnym nasi pasażerowie będą mogli spełniać swoje podróżnicze marzenia i realizować swoje plany wyjazdowe – powiedziała manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air Paulina Gosk, cytowana w komunikacie.

Jak zauważa portal Fly4free.pl, Wizz Air mocno stawia na lotnisko w Lublinie – to już druga wakacyjna trasa, którą zapowiedział węgierski przewoźnik (pierwszą było połączenie do Splitu). W przypadku lotów z Poznania do Lwowa Wizz Air będzie rywalizował z Ryanairem, który planuje wznowić rejsy na tej trasie na początku lipca.

Źródło: Wizz Air, Fly4free.pl