Zamknij

Wizz Air ogłosił cztery nowe trasy z Polski. Polecimy m.in. na Wyspy Kanaryjskie

15.04.2021 15:13
Wizz Air ogłosił cztery nowe trasy z Polski. Polecimy m.in. na Wyspy Kanaryjskie
fot. SHUTTERSTOCK

Węgierska tania linia lotnicza Wizz Air we wrześniu 2021 uruchomi cztery nowe trasy z Polski. Polecimy m.in. z Rzeszowa do Oslo i Londynu. Nowe połączenia wakacyjne zyska również lotnisko w Warszawie oraz Gdańsku.

Wizz Air cały czas zaskakuje. Jeszcze pod koniec marca pisaliśmy o uruchomieniu przez węgierskiego przewoźnika trzech nowych tras - od czerwca polecimy z Warszawy do Palmy na Majorce oraz z Lublina i Poznania do Splitu w Chorwacji. Zaledwie kilkanaście dni później Wizz Air ogłasza kolejne nowe trasy z Polski. Dokąd będzie można udać się tym razem?

Wizz Air z nowymi trasami z Polski

Nowe trasy węgierskiego przewoźnika zostaną uruchomione tuż po wakacjach.

15 września zainaugurowane zostanie połączenie z Rzeszowa do Oslo w Norwegii. Samolot będzie latać dwa razy w tygodniu - w każdą środę oraz niedzielę. Zaledwie tydzień później z tego samego lotniska uruchomiona zostanie trasa do portu Londyn-Luton. Połączenie ma być realizowane trzy razy w tygodniu - w poniedziałki, środy oraz piątki.

13 września natomiast wystartuje połączenie do ulubionej wakacyjnej destynacji Polaków - bułgarskiego miasta Burgas położonego nad Morzem Czarnym. Samolot będzie latać z Gdańska dwa razy w tygodniu, a dokładniej w czwartki oraz niedziele.

Z kolei pod koniec miesiąca, a konkretnie od 24 września, uruchomiona zostanie trasa z warszawskiego Lotniska Chopina na Fuerteventurę. Połączenie na hiszpańskie Wyspy Kanaryjskie obsługiwane będzie dwa razy w tygodniu - w każdy poniedziałek i piątek.

Dziś z radością przedstawiamy cztery nowe trasy z Gdańska do Burgas, z Rzeszowa do Londynu i Oslo oraz z Warszawy na jedną z Wysp Kanaryjskich - Fuerteventurę. Jesteśmy przekonani, że nowe trasy dostarczą Polakom jeszcze więcej możliwości bezpiecznego podróżowania. Dzisiejszym ogłoszeniem pragniemy podkreślić zaangażowanie Wizz Air na rzecz naszych klientów z Polski - oferujemy możliwie najniższe taryfy i doskonałą obsługą na pokładzie. Dzięki wdrożonym procedurom, pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo podczas podróży z Wizz Air - mówi Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air, cytowana przez portal Pasażer.com.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl