Zamknij

Wizz Air ogłosił dwie nowe trasy z Polski. Polecimy w popularne wakacyjne miejsca

21.05.2021 11:51
Wizz Air
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Węgierski przewoźnik już w lipcu uruchomi dwie kolejne trasy z Polski do ulubionych wakacyjnych miejsc Polaków. Sprawdźcie, gdzie będzie można polecieć na pokładzie samolotów Wizz Air i w jakiej cenie będą bilety.

Pandemia koronawirusa sparaliżowała cały świat i sprawiła, że przez wiele miesięcy siedzieliśmy zamknięci w domach. Na szczęście na początku 2021 roku ruszyły programy szczepień, które mają doprowadzić do tego, że powrócimy do normalności - w tym do podróżowania.

Większość z nas planuje już wakacje, również te zagraniczne. Jeżeli jesteście w tej grupie i poszukujecie ciekawych miejsc do odwiedzenia, mamy dla was doskonałą wiadomość. Węgierska tania linia lotnicza Wizz Air właśnie ogłosiła 2 kolejne trasy z Polski. Tym razem polecimy do popularnych wakacyjnych miast na południu i zachodzie Europy.

Wizz Air ogłosił dwie nowe trasy z Polski. Polecimy w popularne wakacyjne miejsca

Na początku lipca Wizz Air uruchomi 2 nowe trasy z Polski. Tym razem na pokładach samolotów węgierskiego przewoźnika będziemy mogli polecieć do Dubrownika i Malagi! Połączenie do stolicy Chorwacji dotyczy lotów z Warszawy, z kolei trasa do hiszpańskiego miasta będzie realizowana z Katowic.

Bilety na wycieczki w te dwa miejsca można już rezerwować w systemie Wizz Air. Jak podaje portal Fly4free, ich ceny zaczynają się już od 139 zł.

Z Katowic do Malagi będziemy mogli polecieć już 4 lipca - wyprawy realizowane będą 2 razy w tygodniu - w środy i w niedziele. Z kolei z Warszawy do Dubrownika będzie można ruszyć już 3 lipca i z tego połączenia również będzie można skorzystać 2 razy w tygodniu - w środę i w sobotę.

Przypominamy, że nie są to jedyne zmiany w siatce połączeń Wizz Air z Polski. W tym roku marka ogłosiła bowiem aż ok. 200 nowych tras z 10 lotnisk w naszym kraju.

Źródło: Fly4free