Zamknij

Wizz Air ogłosił trzy nowości w letniej siatce. To ulubione kierunki wakacyjne Polaków

31.03.2021 14:58
Wizz Air - samolot
fot. Wojciech Strozyk/REPORTER

Wizz Air ogłosił trzy nowości w letniej siatce lotów. Węgierska linia lotnicza od czerwca uruchomi połączenie z Warszawy do Palmy na Majorce oraz z Lublina i Poznania do Splitu w Chorwacji. Bilety są już dostępne w sprzedaży. 

Wizz Air w tym miesiącu ogłosił wiele wakacyjnych tras z Polski. W połowie marca poinformował o uruchomieniu trzech tras  na greckie wyspy – Kretę, Rodos i Zakynthos. Kilka dni później węgierska linia przekazała, że w czerwcu wystartują też nowe połączenia do Salonik, Prewezy, Splitu, na Santorini i Kretę. 

Okazuje się, że to nie koniec dobrych wiadomości. Wizz Air zapowiada kolejne trasy, również z nieco mniejszych lotnisk w Polsce. 

Wizz Air: nowe trasy na Majorkę i do Splitu

Jedną z nowości jest połączenie z Poznania do Splitu. Trasa ma wystartować 11 czerwca, a loty  – zgodnie z rozkładem  – będą realizowane dwa razy w tygodniu (w poniedziałki i piątki). 

Wizz Air od 13 czerwca uruchomi też połączenie z Warszawy do Palmy na Majorce. Rejsy zaplanowano dwa razy w tygodniu – w środy i niedziele. 

Tego samego dnia wystartuje trasa z Lublina do Splitu. Loty również będą odbywały się dwa razy w tygodniu – w czwartki i niedziele. 

Wszystkie trzy połączenia są już dostępne w systemie rezerwacyjnym węgierskiego przewoźnika. Ceny za lot w jedną stronę zaczynają się od 129 złotych. 

Źródło: Wizzair, Fly4free