Zamknij

Wizz Air wkracza na nowe lotnisko w Polsce. Pierwsze loty z Rzeszowa już w listopadzie

09.10.2020 09:19
Wizzair samolot
fot. Shutterstock

Wizz Air rusza z nową trasą z polskiego lotniska. Od 6 listopada wystartują loty z Rzeszowa do Eindhoven. Bilety na to połączenie są już dostępne w sprzedaży. 

Rzeszów-Jasionka to dziewiąte lotnisko w Polsce, z którego będzie latał Wizz Air. Nowe połączenie do Eindhoven w Holandii będzie dostępne na początku listopada. 

Wizz Air poleci z Rzeszowa do Eindhoven

Loty na trasie Rzeszów-Eindhoven będą realizowane dwa razy w tygodniu – najpierw w poniedziałki i piątki, a od 20 grudnia - we wtorki i soboty.

Wylot z Holandii zaplanowano na godz. 9.00, z lądowaniem w Rzeszowie o godz. 11.05. Z Rzeszowa samoloty wystartują o godz. 11.35, a w Eindhoven wylądują o 13.35. Ceny biletów lotniczych rozpoczynają się od 69 zł w jedną stronę. 

 – Wizz Air kontynuuje rozwój siatki niskokosztowych połączeń w Polsce. Z ogromną radością ogłaszamy naszą pierwszą trasę z Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka do Eindhoven, przy zachowaniu najwyższych standardów w zakresie protokołów dotyczących bezpieczeństwa i higieny. Jesteśmy przekonani, że nasze nowe połączenie do Niderlandów zyska uznanie wśród naszych klientów – powiedział George Michalopoulos, członek zarządu ds. handlowych w Wizz Air.

– Dzisiejsza wiadomość to przełomowy moment w historii portu lotniczego Rzeszów-Jasionka. Naszym strategicznym celem jest zwiększanie liczby współpracujących z nami przewoźników, dlatego doceniamy decyzję linii Wizzair, by rozpocząć operowanie z naszego lotniska. Mam nadzieję, że nowa trasa to początek długoterminowej współpracy umożliwiającej rozwój naszej siatki połączeń – powiedział Adam Hamryszczak, prezes zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Źródło: Fly4free.pl