Zamknij

Wizz Air zamyka trzy trasy z Polski. Jedna z nich znika zaledwie po dwóch miesiącach

Redakcja
04.12.2019 12:19
Wizzair
fot. Pixabay

Wizz Air już od dłuższego czasu prężnie rozwija swoją siatkę połączeń. Z informacji widocznych w systemie rezerwacyjnym linii wynika jednak, że mimo dużych ambicji węgierskiego przewoźnika, część lotów zniknie z początkiem przyszłego roku. Wizz Air zamyka połączenia z Krakowa do Turynu, z Katowic do Allesund oraz z Olsztyna do Bremy. 

Bilety na tych trasach - po 5 stycznia - nie są już dostępne w systemie rezerwacyjnym węgierskiego przewoźnika. 

Wizz Air: znikają 3 trasy z polskich lotnisk

Sporym zaskoczeniem dla pasażerów jest z pewnością zamknięcie połączenia z Olsztyna do Bremy - wprowadzono je bowiem 30 października. Z informacji w systemie rezerwacyjnym wynika, że ostatni lot na tej trasie zostanie zrealizowany 5 stycznia, a po tym terminie bilety nie są już dostępne w sprzedaży. 

Od stycznia Wizz Air nie będzie dodatkowo latał z Krakowa do Turynu. To połączenie również nie obowiązywało zbyt długo w rozkładzie lotów - ta trasa wystartowała na początku sierpnia. Trasa ze stolicy Małopolski nie ma zbyt dużo "szczęścia", bo to drugi raz, gdy znika z siatki węgierskiego przewoźnika.

Zagłosuj

Często latasz samolotem?

Liczba głosów:

Ostatnia z zawieszonych tras to połączenie z Katowic do Alesund – w tym przypadku loty były realizowane od września, a ostatni lot odbędzie się 10 stycznia 2020 roku. Loty na tej trasie były realizowane dwa razy w tygodniu.

Zobacz także

Zobacz także

Źródło: fly4free.pl

___

RadioZET.pl/NC