Zamknij

Wizzair chce wprowadzić bilety miesięczne. Loty przez cały rok za stałą cenę

Redakcja
19.12.2019 12:59
Wizzair
fot. Flickr

Linia lotnicza Wizzair chce wprowadzić miesięczny abonament, dzięki któremu pasażerowie będą mogli cały rok latać w stałej cenie na określonej trasie. Nowa usługa WIZZ Pass ma zachęcić do regularnego korzystania z połączeń węgierskiego przewoźnika. 

Nowa usługa abonamentowa węgierskiego przewoźnika ma przyciągnąć przede wszystkim często latających pasażerów. WIZZ Pass - jak będzie  nazywać się nowy program lojalnościowy - jest na etapie opracowywania.

Wizzair: abonament miesięczny

Informacje na temat nowego abonamentu są na razie bardzo ogólne - przewoźnik nie podał jeszcze żadnych oficjalnych informacji. Wiadomo, że osobom z wykupioną usługą WIZZ Pass będzie przysługiwał jeden lot w miesiącu na danej trasie, po uiszczeniu stałej miesięcznej opłaty. System będzie przypominał zwykłą usługę subskrypcyjną. Po wykupieniu abonamentu przez kolejnych 12 miesięcy z karty kredytowej będzie pobierana automatyczna opłata. Jednak - w przeciwieństwie np. do Netfixa – węgierska linia będzie sprzedawać ograniczoną pulę biletów. 

O tym, jak miałaby w przyszłości działać usługa WIZZ Pass, można poczytać więcej na stronie węgierskiego przewoźnika. W komunikacie podano, że nowa propozycja nie zawiera żadnych dodatkowych usług, jak np. możliwość zabrania większego bagażu czy pierwszeństwo wejścia na pokład. Chętni będą musieli te usługi dokupić osobno. 

Wizzair informuje też o ograniczeniach dotyczących miejsc docelowych, dat i liczby dostępnych miejsc. 

Zobacz także

Zagłosuj

Czy abonament WIZZ Pass jest dobrym pomysłem?

Liczba głosów:

Z dostępnych informacji wynika, że będzie to oferta skierowana przede wszystkim do ludzi pracujących za granicą, którzy często podróżują. Dla nich największym plusem może być obietnica stałej ceny za przelot – rezerwując bilety, nie będą się musieli martwić o to, że na danej trasie lot będzie kilka razy droższy niż miesiąc wcześniej.

Kiedy usługa WIZZ Pass będzie dostępna? Nieoficjalnie mówi się, że abonamenty mogą być w ofercie w pierwszej połowie 2020 roku, ale te informacje nie zostały potwierdzone przez węgierskiego przewoźnika. 

ZOBACZ TAKŻE:

•  Wizzair wprowadza nową płatną usługę. To idealna opcja dla zapominalskich

•  Wizzair ogłosił 15 nowych tras z Polski. Na liście popularne kierunki wakacyjne

Źródło: fly4free.pl

___

RadioZET.pl/NC