Zamknij

Wizzair ogłosił dwa nowe połączenia z Polski. To idealne kierunki na wakacje

Redakcja
21.02.2020 12:25
Wizzair
fot. Pixabay

Wizzair ogłosił uruchomienie dwóch połączeń z polskich lotnisk - z Katowic na Majorkę i z Gdańska do Skellefteå w Szwecji. Obie trasy ruszą już od czerwca. Bilety są dostępne w sprzedaży. 

To kolejne nowości w siatce lotów węgierskiego przewoźnika. Sporą niespodzianką jest z pewnością Majorką, będąca jedną z ulubionych wakacyjnych wysp wybieranych przez Polaków. 

Wizzair: z Katowic na Majorkę

Loty z Katowic na lotnisko Palma de Mallorca ruszą od 3 czerwca. Połączenia będą realizowane dwa razy w tygodniu - w środy i niedziele. Jak wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika, ostatnie połączenie zaplanowano na 13 września. 

Z Katowic samolot Wizzaira ma startować ok. 17.10 i po 3 godzinach lotu, ok. 20.15, lądować na lotnisku Majorki. Lot powrotny zaplanowano na 20.55 z lądowaniem w Katowicach ok. 23.50.

Bilety dostępne są już w sprzedaży na stronie internetowej Wizzair - ceny zaczynają się od 169 złotych.

ZOBACZ TAKŻE: Majorka: co warto zobaczyć na wyspie? Poznaj 10 najlepszych atrakcji i miejsc

Wizzair: Z Gdańska do Skellefteå

Połączenie z Gdańska do Skellefteå w Szwecji wystartuje 4 czerwca i będzie realizowane dwa razy w tygodniu - w czwartki i niedziele. Z Polski samolot Wizzaira będzie startował o 19.55 i o 22.05 lokalnego czasu. W drogę powrotną wyruszy o 22.35 z lądowaniem w Polsce 40 minut po północy. Lot potrwa 2 godziny i 10 minut. Co ciekawe, polskie lotnisko jest jedynym, do jakiego Wizzair będzie latał z Skelleftei. Ostatni lot zaplanowano na 22 października.

Ceny za bilety w jedną stronę w jedną stronę zaczynają się od 89 złotych. 

Jak zachęca węgierska linia, Skellefteå to miasto dla wielbicieli przyrody oraz rodzin szukających relaksu. Aktywnemu wypoczynkowi sprzyja bliskość 1500 jezior i 400-kilometrowe wybrzeże.

ZOBACZ TAKŻE:

•  Bagaż podręczny i rejestrowany w Wizzair. Sprawdź wymiary i ceny bagażu

•  Wizzair zmienia siatkę lotów. Zawiesza trzy popularne trasy z Polski

Źródło: fly4free.pl

___

RadioZET.pl/NC