Zamknij

Wizzair ogłosił nową trasę z Polski do Gruzji. Wrócą też dwa zawieszone połączenia

Nina Czochara
27.06.2019 11:24
Wizzair
fot. Pixabay

Wizzair uruchomi nowe połączenie z Poznania do Kutaisi w Gruzji. Pierwszy lot odbędzie się 18 września. Po dłuższej przerwie do siatki połączeń węgierskiego przewoźnika wraca też połączenie z Poznania do Birmingham, a w Gdańsku pojawi się nowa trasa do norweskiego Molde.

To bardzo bardzo wiadomość dla mieszkańców Poznania i okolic. Wizzair uruchomił nowe połączenie do Gruzji. Inaugurację trasy zaplanowano na 18 września. 

Wizzair: z Poznania do Gruzji

Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu – w środy i niedziele. W środy z Poznania samolot będzie startował o 18.15 i lądował o 23.45 w Gruzji. Lot z Kutaisi odbędzie się o 16.00, a w Poznaniu zakończy się o 17.45 lokalnego czasu. W niedzielę Wizzair z Poznania wystartuje o 8.25, a o 14.25 lokalnego czasu pasażerowie wylądują w Kutaisi.

gruzja
Zagłosuj

Często podróżujesz samolotem?

Liczba głosów:

Zobacz także

Powrót dwóch zawieszonych tras z Polski

Do siatki połączeń Wizzaira wróciła trasa z Gdańska do Molde w Norwegii. Pasażerowie będą mogli polecieć tym lotem dwa razy w tygodniu – od 28 października. Samolot z Gdańska będzie startował o 14.35 i o 16.40 wyląduje w Norwegii. Z Molde do Polski wyleci o 17.10 i wyląduje w Gdańsku o 19.05.

Drugą powracającą trasą w systemie jest połączenie z Poznania do Birmingham. Na tej trasie Wizzair zacznie latać od 16 września. Loty będą odbywać się w poniedziałki i piątki. W oba dni samolot wystartuje o 20.30 z Poznania i o 21.50 będzie już w Birmingham. 

Przeczytaj także:

• Bagaż podręczny i rejestrowany w Wizzair. Sprawdź wymiary i ceny bagażu 

• Wizzair uruchomił nową, wakacyjną trasę. Polecimy z Katowic na Fuerteventurę

• Nowa, sezonowa trasa od Wizzair. Polecimy do hiszpańskiego Castellon

Źródło: fly4free.pl

___

RadioZET.pl/NC