Zamknij

Wizzair uruchomił nową, wakacyjną trasę. Polecimy z Katowic na Fuerteventurę

Nina Czochara
29.04.2019 10:39
Fuerteventura
fot. Fotolia

Linia lotnicza Wizzair zainaugurowała 25 kwietnia loty na sezonowej trasie z Katowic na Fuerteventurę. Bilety są dostępne w sprzedaży na stronie węgierskiego przewoźnika.

Wizzair uruchomił sezonowe połączenie z lotniska Katowice-Pyrzowice na Fuerteventurę - jedną z wysp w archipelagu Wysp Kanaryjskich. Rejsy będą odbywać się raz w tygodniu, w czwartki. 

Wizzair: wakacyjna trasa na Fuerteventurę

Zgodnie z zaplanowanym rozkładem, samoloty z Katowic startują w czwartki o 14.20 i lądują na Fuerteventurze o 18.55. W drogę powrotną samolot z Fuerty wyruszy o godz. 19.30, a w Katowicach wyląduje o 1:25. Bilety są już dostępne na stronie przewoźnika. 

Fuerteventura to jedna z najsłynniejszych wśród Polaków Wysp Kanaryjskich, otoczona wodami Oceanu Atlantyckiego. Miejsce to słynie z rozległych plaż, imponujących wydm oraz doskonałych warunków dla wielbicieli wind- i kitesurfingu. 

Wizzair
fot. Pixabay

ZOBACZ TAKŻE: Bagaż podręczny i rejestrowany w Wizzair. Sprawdź wymiary i ceny bagażu 

Fuerteventura jest jedną z czterech, nowych tras w tegorocznej letniej siatce połączeń Wizzair z Katowice Airport. Już w czerwcu przewoźnik uruchomi połączenia do Santander i Castellón w Hiszpanii, a we wrześniu do Ålesund w Norwegii. 

Przeczytaj także: 

• Nowa, sezonowa trasa od Wizzair. Polecimy do hiszpańskiego Castellon 

• Co warto zobaczyć na Fuerteventurze? Oto 8 najpiękniejszych miejsc

• Ryanair uruchamia nowe połączenie. To może być hit wśród Polaków

___

RadioZET.pl/NC