Zamknij

Wizzair wystartował z 3 nowymi trasami. Bilety już od 39 zł

Redakcja
05.11.2018 09:50
Wiedeń
fot. Shutterstock

Wizzair uruchomił już trzy nowe połączenia z lotniska w Gdańsku, Wrocławia i Warszawy. Z węgierskim przewoźnikiem polecimy do Charkowa, Wiednia i Marrakeszu w Maroku. To już 162 połączenia Wizz Air w Polsce.

W siatce połączeń taniego, węgierskiego przewoźnika pojawiły się nowe połączenia. To bardzo dobra wiadomość dla fanów podróżowania. 

Z Gdańska i Wrocławia na Ukrainę

Od 28 października linia uruchomiła loty do Charkowa na Ukrainie z dwóch polskich miast - Gdańska i Wrocławia. Na popularność tego kierunki wpłynie bez wątpienia cena - bilety są dostępne od 39 zł w jedną stronę. 

Gdańsk–Charków: połączenia dwa razy w tygodniu - w środę i niedzielę

Wrocław–Charków: połączenia dwa razy w tygodniu - w środę i niedzielę

Zobacz także

Z Wizzair do Wiednia i Marrakeszu

Węgierski przewoźnik pierwsze połączenie z lotniska Chopina do Marrakeszu uruchomił 31 października. Słynne "czerwone miasto" Maroka cieszy się ogromną popularnością wśród turystów. Zachęca również cena lotu - od 129 złotych w jedną stronę. 

• Warszawa–Marrakesz: w środy i niedziele

Wylot z Warszawy odbędzie się o godz. 7.20, lądowanie zaplanowano na godz. 11.20 lokalnego czasu. Z Marrakeszu samolot wyleci o godz. 12.00, a wyląduje w Warszawie o godz. 17.50.

Marrakesz
fot. Shutterstock

• Warszawa–Wiedeń: loty 5 razy w tygodniu

Nowe połączenie do stolicy Austrii ruszyły od 28 października. Start z Lotniska Chopina o godz. 19.05, lądowanie na lotnisku Schwechat niedaleko Wiednia o godz. 20.20. Powrót o godz. 20.55 z przylotem do Warszawy na godz. 22.10.

Wizzair do tej pory uruchomił 162 trasy do 30 krajów z ośmiu lotnisk.  W ciągu tych 14 lat firma stała się jednym z największych przewoźników w Polsce. 

Zobacz także

Źródło: fakt.pl

___

RadioZET.pl/NC