Zamknij

2,5 tys. euro pensji i podróże po całym świecie. Rusza rekrutacja na pracę marzeń

Redakcja
05.06.2018 10:41
Podróżnik - selfie
fot. Fotolia

Kochasz podróżować, chcesz pomagać innym i nie boisz się wyzwań? Weź udział w kolejnej edycji projektu World Life Experience! Poszukiwane osoby, które zechcą przez niecały rok zwiedzać świat i dzielić się swoimi przeżyciami w mediach społecznościowych. 

To kolejna oferta dla miłośników podróżowania. Organizatorzy World Life Experience poinformowali, że właśnie rozpoczęli przyjmowanie aplikacji do drugiej edycji programu. Warto się pospieszyć, bo łącznie poszukiwanych jest 11 osób.

Podróże i współpraca z organizacją charytatywną

Warto podkreślić, że  że nie jest to typowy wyjazd turystyczny, podczas którego będziemy jedynie leżeć na plaży i wypoczywać. Udział w projekcie zakłada podróż do 20 krajów na całym świecie m.in. do Portugalii, Hiszpanii, Chile, Peru, Grecji, Japonii, Australii, Tajlandii czy Brazylii. Ale to nie koniec. W każdym z odwiedzanych miejsc trzeba będzie współpracować z wybraną organizacją charytatywną, która będzie przydzielać zadania do wykonania.

Podczas każdej podróży uczestnicy programu muszą dzielić się swoimi wrażeniami w mediach społecznościowych po to, aby w ten sposób nagłośnić działania danej organizacji. 

Zobacz także

Praca marzeń: 2,5 tys. euro wynagrodzenia i zakwaterowanie

Do projektu mogą zgłaszać się osoby w wieku od 21 do 39 lat. Trzeba bardzo dobrze znać język angielski, być komunikatywnym, otwartym i pomocnym.

Każdy uczestnik World Life Experience otrzyma każdego miesiąca pensję w wysokości 2500 euro. Ponadto, 11 wybranych osób będzie miało zapewnionych zakwaterowanie i wyżywienie. Organizatorzy pokryją również koszty wszystkich podróży. Program potrwa od 15 stycznia do 27 listopada 2019 roku.

– Chcemy rozwijać u naszych uczestników poczucie świadomości tego, jak różnorodny jest świat. Chcemy, aby zwiedzali, pomagali, zbierali doświadczenia, a po powrocie do kraju dzielili się nimi z innymi – wyjaśniają organizatorzy.

Co zrobić, aby zaaplikować i zdobyć pracę marzeń? Wystarczy zalogować się na stronie organizatora World Life Experience, uzupełnić formularz i wypełnić test z języka angielskiego oraz nagrać filmik w języku angielskim, w którym wyjaśnimy, dlaczego to właśnie my powinniśmy dostać tę pracę. Aplikacje będą przyjmowane do 20 lipca 2018 roku. 

Źródło: worldlifeexperience.com

___

RadioZET.pl/NC