Zamknij

Wybrała się w podróż z niemowlęciem. Znalazła sposób, aby umilić lot współpasażerom

Redakcja
01.03.2019 11:00
Prezenty na pokładzie
fot. Facebook/Dave Corona

Matka 4-miesięcznego niemowlęcia postanowiła zadbać o komfort współpasażerów podczas 10-godzinnego lotu. Każdemu z nich wręczyła drobną paczkę z upominkami i krótką wiadomością. 

Podróżowanie z dzieckiem nie należy do najłatwiejszych doświadczeń, szczególnie na pokładzie samolotu. Wyprawa jest kłopotliwa zarówno dla opiekunów dziecka, jak i współpasażerów, którzy źle znoszą sąsiedztwo płaczącego dziecka. Pewna kobieta znalazła jednak na to sposób. 

Matka podarowała pasażerom prezenty

Kobieta wybrała się w podróż z 4-miesięcznym dzieckiem. Czekało ich aż 10 godzin lotu z Seulu do San Francisco. To było spore "wyzwanie" zarówno dla mamy malucha, jak i współpasażerów. Dlatego też kobieta wpadła na pomysł, w jaki sposób umilić czas podróżnym. Przygotowała dla nich... paczkę z prezentami. W środku znajdowały się słodycze, zatyczki do uszu oraz karteczka z wyjaśnieniem. 

"Cześć, jestem Junwoo i mam 4 miesiące. Dziś lecę do USA z mamą i babcią, aby zobaczyć ciocię. Jestem troszkę przerażony i zestresowany, bo to mój pierwszy lot w życiu. Więc musisz wiedzieć, że z tego powodu mogę płakać i robić trochę hałasu. Postaram się być cicho, ale nie mogę nic obiecać. Proszę, wybacz mi. Moja mamusia przygotowała dla Ciebie torebkę słodyczy. Znajdziesz tam też zatyczki do uszu. Proszę, użyj ich, jeśli będę zbyt głośno. Miłej podróży. Dziękuję" - brzmiała wiadomość od malucha.

O uroczym geście matki poinformował jeden z pasażerów. Dave Corona zamieścił na swoim profilu na Facebooku zdjęcia z samolotu, w tym zdjęcie kobiety z niemowlęciem na rękach. Niewątpliwie mama wraz ze swoim maluchem zyskali sporą sympatię wśród pasażerów samolotu.

Zobacz także

Zobacz także

Źródło: wp.pl

___

RadioZET.pl/NC