Zamknij

Wymarzona praca dla podróżników. Zwiedzasz Europę i jeszcze ci za to płacą!

Redakcja
12.03.2018 10:38
Praca dla podróżników
fot. Shutterstock

Szukasz pracy związanej z podróżami? Ta oferta jest dla ciebie! Biuro Busabout poszukuje czterech osób, które wyjadą w 3-miesięczną podróż po Europie. Oprócz wynagrodzenia zapewnione jest pokrycie wszystkich kosztów wyjazdu.

Podróż po Europie przez trzy miesiące, szczególnie w sezonie letnim, nie należy do najtańszych pomysłów. A gdyby tak zwiedzać i na tym zarabiać? Teraz jest to możliwe! Biuro podróży Busabout poszukuje czterech pracowników, którym - w zamian za podróżowanie - zapewnia nie tylko pensję, ale również pokrycie wszystkich kosztów 3-miesięcznego wyjazdu!

Podróż po 47 miastach w 15 europejskich krajach

Na czterech nowych kandydatów będzie czekać bardzo dużo "pracy". W czasie trzech mieszący muszą odbyć podróż po Europie, podczas której odwiedzą 47 miast w 15 krajach Starego Kontynentu. Wyprawa rozpocznie się w stolicy Francji - Paryżu, a zakończy w Splicie (w Chorwacji). Nowi pracownicy biura Busabout zwiedzą m.in.: Rzym, Lizbonę, Amsterdam, Barcelonę, Wenecję, Budapeszt, a nawet Zakopane i Kraków.

Praca podróże
fot. https://www.busabout.com/ultimate-travel-squad

Na czym będzie polegała praca czterech "wybrańców"? Podczas podróży po Europie muszą relacjonować swoje wojaże w mediach społecznościowych biura - na Instagramie, blogu, vlogu i na Snapchacie. Każdy z uczestników wyprawy musi specjalizować się w jednym z wyżej wymienionych rodzajów mediów społecznościowych.

W ogłoszeniu o pracę firmy Busabout zaznaczono:

- Poszukujemy osób z głowami pełnymi kreatywnych pomysłów, uzależnionych od podróży oraz przygód. Kandydaci muszą mieć też media społecznościowe w jednym palcu.

Zobacz także

Jak aplikować na wymarzoną pracę podróżnika?

Kandydaci na stanowisko podróżnika muszą nagrać 60-sekundowy filmik w języku angielskim, w którym powiedzą kilka słów o sobie i wyjaśnią, dlaczego to właśnie oni powinni dostać tę wymarzoną pracę.

Aplikujący muszą mieć ukończone 18 lat, posiadać aktualny paszport i dysponować wolnym czasem od końca maja do września. Na zgłoszenia biuro Busabout będzie czekać do 17 kwietnia. Wyniki zostaną ogłoszone w maju.

Źródło: busabout.com

___

RadioZET.pl/NC