Zamknij

Wymarzona praca na Malediwach. Poszukiwany... opiekun żółwi

Nina Czochara
07.06.2019 10:26
Malediwy
fot. pixabay

Ekskluzywny hotel na Malediwach poszukuje chętnych osób na staż do Ośrodka Ratowania Żółwi Morskich. W zamian za pracę oferuje luksusowy bungalow na wodzie oraz możliwość skorzystania z wielu atrakcji na wyspie. 

Wycieczka na Malediwy to marzenie niejednego z nas. Teraz jest wyjątkowa szansa, aby je zrealizować. Na stronie internetowej Coco Palm Dhuni Kolhu - luksusowego hotelu na jednej z wysp rajskiego archipelagu - opublikowano ofertę 2-tygodniowego stażu przy opiece nad żółwiami. Ogłoszenie cieszy się już sporym zainteresowaniem.

Staż na Malediwach: wymagania 

Co należałoby do głównych zadań zatrudnionej osoby? Jak podano w ogłoszeniu, wybrany kandydat miałby zajmować się karmieniem żółwi, obserwacją procedur medycznych, pomocą w akcjach ratunkowych, ale także udzielaniem informacji gościom Centrum Ratowania Żółwi Morskich Olive Ridley. Staż ma trwać 2 tygodnie sierpnia. 

Zadaniem stażysty będzie również promocja tego centrum i projektu opieki nad żółwiami w social mediach. Nad pracą zatrudnionej osoby czuwać będzie przede wszystkim weterynarz, Claire Petros, który przewodzi projektowi ratowania żółwi w Centrum Ratowania Żółwi Morskich.

Zobacz także

Zakwaterowanie w domkach na wodzie

Kandydat lub kandydatka, która dostanie się na staż, otrzyma loty w obie strony, zakwaterowanie oraz wyżywienie. Stażysta do dyspozycji będzie miał również luksusowy bungalow na wodzie. Co więcej, zapewniono też możliwość skorzystania z niektórych atrakcji, jak na przykład rejs o zachodzie słońca czy nurkowanie z delfinami.

Co zrobić, aby wziąć udział w rekrutacji? Należy wysłać 3-minutowy filmik oraz list motywacyjny z wyjaśnieniem, dlaczego to właśnie my nadajemy się do tej pracy. Nie ma informacji o doświadczeniu w tej dziedzinie, ale kandydaci muszą być pełnoletni. 

Zobacz także

Źródło: onet.pl

___

RadioZET.pl/NC