Zamknij

Wymarzona praca „w przestworzach”. Zostań stewardessą w Emirates!

Redakcja
30.01.2018 15:43
Wymarzona praca „w przestworzach”. Zostań stewardessą w Emirates!
fot. Flickr

Linia Emirates, uznawana za najbardziej luksusową na świecie, rozpoczęła rekrutację na stewardów i stewardessy. Oferta znanego przewoźnika wywołała ogromne zainteresowanie na całym świecie. Jakie wymagania trzeba spełnić, aby zdobyć wymarzoną pracę w przestworzach?

Linie Emirates umieściły na swojej stronie informację o rozpoczęciu rekrutacji na stewardessy i stewardów. Jakich kandydatów szuka przewoźnik? Przede wszystkim osoby w wieku co najmniej 21 lat oraz z minimum 160 cm wzrostu. Konieczna jest również ukończona szkoła średnia, biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie oraz roczne doświadczenie w obsłudze klienta. Niezwykle istotne jest też pozytywne nastawienie i sprawność fizyczna.

Emirates
fot. Flickr

8 tys. złotych miesięcznie, mieszkanie oraz wyżywienie

Przy przyjęciu oferty pracy w Emirates wymagana przeprowadzka do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Linia lotnicza zapewnia zakwaterowanie i na początek wynagrodzenie około 8 tys. zł miesięcznie.

Podczas aplikacji online należy załączyć CV, zdjęcie oraz odpowiedzieć na kilka pytań w przesłanym przez siebie nagraniu. Więcej informacji o liniach Emirates można znaleźć na stronie przewoźnika.

Linia Emirates
fot. Flickr

Luksusowa linia lotnicza

Emirates ma swoją siedzibę w Dubaju. Przewoźnik zatrudnia ponad 60 000 osób i jest własnością rządu Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Linia powstała w 1985 roku – pierwsze loty odbywały się do Karaczi oraz Mumbaju. Obecnie Emirates i Emirates SkyCargo latają do 146 miejsc w 62 krajach na 6 kontynentach.

Źródło: turystyka.wp.pl

___

RadioZET.pl/NC