Zamknij

Wynagrodzenie i darmowe podróże po świecie. Trwa rekrutacja na pracę marzeń

Redakcja
19.04.2018 10:49
Hotel
fot. Instagram/belvilla.vakantiehuizen

Szukasz pracy związanej z podróżami? Ta oferta jest dla ciebie! Holenderski portal turystyczny Belvilla poszukuje testera obiektów wypoczynkowych. Zgłoszenia przyjmowane są do 23 kwietnia, więc warto się pospieszyć. 

Podróżujesz za darmo po Europie  i jeszcze ci za to płacą? To jest możliwe. Portal Belvilla, zajmujący się wynajmem domków i apartamentów wakacyjnych, poszukuje pracownika na stanowisko testera kompleksów wypoczynkowych. Pracodawca zapewnia pokrycie kosztów podróży, zakwaterowania i oczywiście wynagrodzenie za wykonaną pracę. Belvilla zapewnia tez zniżki na prywatne wycieczki. To wymarzona oferta dla podróżników!

Zadania testera domków i apartamentów

Na czym miałaby polegać ta "praca marzeń"? Do głównych zadań przyszłego testera będzie należało "tworzenie raportów" na temat odwiedzanych miejsc - sprawdzanie obiektów wypoczynkowych, wystawienie opinii i dzielenie się swoimi doświadczeniami w mediach społecznościowych. Praca obejmuje podróże w ponad 20 krajach Europy!

W ofercie portalu turystycznego są, m.in. słoneczna Hiszpania, Grecja, Włochy, Chorwacja, a nawet Polska.

Zobacz także

Wymagania od kandydata

Portal Belvilla szuka osób, które kochają podróżować, mówią płynnie po angielsku i mają doświadczenie w prowadzeniu np. bloga. Oprócz tego muszą swobodnie poruszać się w mediach społecznościowych i umieszczać w nich swoje relacje z odwiedzin w hotelach.

Wszyscy zainteresowani tą pracą powinni się pospieszyć, bo zgłoszenia są przyjmowane do 23 kwietnia, a praca rozpoczyna się już od maja 2018 roku.

Źródło: gazeta.pl

___

RadioZET.pl/NC