Zamknij

Wzięli ślub w przestworzach. Wzruszające nagranie

Redakcja
08.01.2018 15:38
Wzięli ślub w przestworzach. Wzruszające nagranie
fot. Twitter/Jon Ostrower/screen

Niedawno głośno było o oświadczynach w samolocie. Teraz przyszła pora na ślub. Uroczysta ceremonia odbyła się w… niebie. I to dosłownie, bo para powiedziała sobie sakramentalne „tak” na pokładzie samolotu.

To był wzruszający moment dla dwójki pracowników amerykańskich linii lotniczych Delta. Pilot, Gene Peterson oraz stewardesa, Holly Rick, poznali się dziewięć lat temu podczas lotu do Kuwejtu. Para zgodnie przyznała, że Boeing 747 będzie idealnym miejscem na ceremonię zaślubin, bo właśnie na pokładzie tej maszyny się poznali. Co więcej, to miał być jeden z pożegnalnych lotów Boeinga.

Wnętrze samolotu tworzyło atmosferę uroczystej ceremonii zaślubin. Były fotele przystrojone kokardami oraz płatki róż w korytarzu. Nie zabrakło też szampana oraz ślubnego tortu z miniaturą Boeinga!

Tort
fot. Twitter/Jon Ostrower/screen

- Kocham ten samolot i czuję się w nim jak w domu – przyznała panna młoda. – Całą załogą stworzyliśmy rodzinę. A Gene kocha ten samolot tak samo jak mnie. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy pożegnać się z nim w tak wyjątkowy sposób.

Boeinga 747 we flocie amerykańskiej linii Delta mają zastąpić Airbusy A350. Przez ostatni miesiąc przewoźnik zorganizowała kilka lotów pożegnalnych m.in. ze sportowcami, pracownikami i oczywiście ze wzruszającym ślubem!

___

RadioZET.pl/NC