Zamknij

Wzruszające oświadczyny na pokładzie samolotu. Nagranie obiegło już sieć

Redakcja
07.01.2019 11:08
Oświadczyny na pokładzie
fot. YouTube/screen

Stewardesa linii Emirates z pewnością na długo zapamięta ten lot. Ukochany kobiety postanowił zrobić jej niespodziankę i... oświadczył się na pokładzie samolotu. Nagranie z tego wzruszającego momentu obiegło już sieć. 

Vittoria Stabile, stewardesa lini Emirates, przed sylwestrem obsługiwała lot z Rzymu do Dubaju. Nie wiedziała, że jednym z pasażerów jest jej ukochany - Stefano Inve. Mężczyzna przygotował dla niej niespodziankę, w którą zaangażował załogę samolotu i innych podróżnych. 

Stewardesa powiedziała "tak"

Chłopak stewardesy, Stefano Inve, starannie wszystko przygotował. Kilka dni wcześniej kupił bilet na lot, który obsługiwała jego ukochana. Niedługo przed rejsem mężczyzna ozdobił maszynę serduszkami, balonami i różami. Gdy Vittoria Stabile weszła na pokład, popłakała się ze wzruszenia. Stefano Inve kleknął i wręczył jej pierścionek. Oświadczynom przyglądali się zgromadzeni w samolocie ludzie. 

Choć nietypowe oświadczyny spowodowały opóźnienie, pasażerowie byli zachwyceni. Wszyscy bili brawo, gdy klęczący z pierścionkiem Steffano usłyszał "tak" z ust swojej wzruszonej wybranki.

Nagranie z zaręczyn polubiły już tysiące osób. Film skomentowała także przyszła panna młoda. – Dziękuję, że podzieliliście się najwspanialszym dniem w moim życiu – napisała Vittoria Stabile.

Źródło: fakt.pl

Przeczytaj także:

• Zwolnili stewardessę, bo... przyjęła na pokładzie oświadczyny

• Była jedyną pasażerką w całym samolocie. "To było ekscytujące przeżycie" 

Źródło: fakt.pl

___

RadioZET.pl/NC