Zamknij

Zaskakująca moda plażowa. Nowy produkt zyskuje coraz większą popularność

Nina Czochara
27.05.2019 11:09
Towelinki
fot. Twitter/KrisAndersonTV

Ten zaskakujący produkt jest dziełem projektantki z Nowego Jorku. "Towelinki" łączą w sobie strój kąpielowy i ręcznik. Choć prezentują się bardzo ciekawie, sporym minusem może okazać się cena.

Autorką projektu jest Aria McManus z Nowego Jorku. Chociaż "towelkini" trafiły do sprzedaży już w zeszłym roku, dopiero teraz o tym produkcie zrobiło się głośno. Wszystko za sprawą zdjęć publikowanych w mediach społecznościowych. 

Stój kąpielowy i ręcznik w jednym?

Jak wyjaśniła autorka tego nietypowego pomysłu, chodziło o stworzenie produktu "dwa w jednym", który ułatwi turystom życie i sprawi, że nie będą musieli zabierać na plażę ręcznika. 

W opisie produktu podano, że, " Towelinki łączy w sobie dwie podstawowe cechy przedmiotów niezbędnych w plażowaniu. Nie ma więc potrzeby noszenia ze sobą niewygodnego ręcznika i łatwego do zgubienia stroju kąpielowego. Otrzymujemy jeden idealny produkt".

Zagłosuj

Czy podoba ci się nowy produkt "towelinki"?

Liczba głosów:

Produkt można kupić wyłącznie przez internet za ok. 199 dolarów (powyżej 750 złotych). Taka cena wydaje się dość wygórowana, chociaż - jak przyznała sama autorka projektu - produkt zyskuje coraz większe zainteresowanie. 

Zobacz także

Źródło: wp.pl

___

RadioZET.pl/NC