Zamknij

Zasłynęła z selfie... najbardziej niebezpiecznych na świecie!

Redakcja
28.12.2017 17:34
Zasłynęła z selfie... najbardziej niebezpiecznych na świecie!
fot. Instagram/angela_nikolau

23-letnia Angela Nikolau ma ekstremalne hobby – fotografuje się w niezwykle niebezpiecznych miejscach. Motto życiowe dziewczyny brzmi: „No limit, no control”. I rzeczywiście jej pomysły nie znają granic. 

Angela pochodzi z Rosji i, jak sama przyznała, od zawsze lubiła wyzwania i adrenalinę. Ma doświadczenie w niebezpiecznych wspinaczkach, co uwiecznia na swoich profilach na Instagramie i Facebooku. Dla zrobienia selfie jest w stanie wiele zaryzykować – stanąć na krawędzi dachu wieżowca, wspiąć się po masztach telefonii komórkowej lub elewacji budynku.

Dziewczyna ma na swoim koncie takie budynki jak szczyt China 117 Tower w Tiencin (niemal 600 m wysokości), Dubai Mall w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, słynną Wieżę Eiffla czy Sagrada Familia w Hiszpanii. Angela przyznaje, że czerpie ogromną frajdę ze swojej pasji i zaprzecza, by robiła to tylko dla pieniędzy.

Jej profil na Instagramie (@angela_nikolau) śledzi już ponad 500 tysięcy osób. 23-latka wielokrotnie podejmuje wyzwanie ubrana w bardzo charakterystyczne stroje, np. długie, eleganckie suknie. Na swoim profilu udostępnia zarówno selfie, jak i fotografie zrobione przez kogoś, kto towarzyszy jej podczas wspinaczki. Ekstremalne hobby dziewczyny budzi wiele kontrowersji. Nie ulega wątpliwości, że jej zdjęcia są niesamowite, ale jednocześnie przerażające. Od samego patrzenia może zakręcić się w głowie.

Źródło: national-geographic.pl

___

RadioZET.pl/NC