Zamknij

Linia lotnicza wprowadza darmowe loty dla dzieci. Dotyczy to osób aż do 11. roku życia

19.01.2021 12:11
Dzieci na lotnisku
fot. Shutterstock

Przewoźnik Etihad ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich przygotował promocję, która ma zachęcić pasażerów do podróżowania na pokładzie jego samolotów. Oferta obejmuje darmowe loty dla dzieci do 11. roku życia, ale zawiera kilka haczyków. Zobaczcie, jak można skorzystać z takiej propozycji.

W okresie pandemii koronawirusa linie lotnicze robią wszystko, aby przekonać pasażerów do podróżowania i do tego, że z zachowaniem środków ostrożności jest to bezpieczne. Jedna z takich firm wpadła na doskonały pomysł.

Eithad - przewoźnik ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich - proponuje teraz klientom darmowe loty dla dzieci do lat 11. Zobaczcie, jakie kryteria trzeba spełnić, aby skorzystać z takiej promocji i gdzie można się w ten sposób dostać.

Znana linia lotnicza wprowadza darmowe loty dla dzieci

Linia lotnicza Etihad przygotowała dla swoich klientów promocję, która polega na tym, że ich dzieci mogą skorzystać z darmowych lotów. Dotyczy to młodych osób do 11. roku życia. Brzmi kusząco, prawda? Jednak oferta ta ma kilka haczyków.

Przede wszystkim dotyczy wyłącznie lotów do i z Dubaju, a także do i z Abu Zabi. Jeśli jesteście fanami takich kierunków, przygotujcie się na kolejne warunki, które trzeba spełnić, aby zabrać swoje pociechy na darmową wycieczkę.

Promocyjne bilety lotnicze można zarezerwować tylko do 31 stycznia, a następnie trzeba wykorzystać je do 30 września 2021 roku. Warto też pamiętać o tym, że akcja nie obejmuje lotów w jedną stronę.

Co sądzicie o takim pomyśle?

Źródło: Fly4free