Zamknij

Zwolnili stewardessę, bo... przyjęła na pokładzie oświadczyny

Redakcja
19.09.2018 11:00
Stewardessa
fot. Shutterstock

Narzeczony stewardessy, pracującej w chińskich liniach China Eastern Airlines, postanowił oświadczyć się ukochanej na pokładzie samolotu. Oświadczyny zostały przyjęte, ale ta sytuacja nie spotkała się z pozytywnym przyjęciem ze strony przewoźnika... 

Chociaż do zdarzenia doszło w maju, rozgłosu nabrało dopiero we wrześniu, gdy nagranie z oświadczyn pojawiło się w sieci i zdobyło ogromną popularność (ma ponad milion wyświetleń na serwisie YouTube). Sytuacja na pozór pozytywna, odbiła się jednak negatywnym echem w strukturach chińskiej linii lotniczej. 

Oświadczyny na pokładzie samolotu [WIDEO]

Około 30 minut po starcie mężczyzna postanowił uklęknąć i oświadczyć się swojej ukochanej, pracującej dla linii China Eastern Airlines. Gdy stewardessa przyjęła ona oświadczyny, pasażerowie zareagowali brawami i radosnymi okrzykami. Nie spotkało się to jednak z pozytywnym odbiorem ze strony przewoźnika. Linia lotnicza uznała, że było to zachowanie zagrażające bezpieczeństwu pasażerów. 

Jak podaje serwis Asia One, stewardesa otrzymała 10 września list informujący o zwolnieniu z pracy. Jako oficjalny powód podano zaniedbanie pasażerów w czasie pracy. 

Chińscy internauci są podzieleni w związku z wymówieniem, które otrzymała kobieta. Część osób komentujących sprawę wspiera zwolnioną kobietę, druga strona uważa, że niewłaściwe jest mieszanie życia osobistego z zawodowym.

Przeczytaj także:

•  To był jego ostatni lot. Wzruszajcie nagranie pilota trafiło do sieci [WIDEO]

•  Steward tańczy na pokładzie do piosenki Britney Spears. Filmik podbija sieć [WIDEO]

Źródło: fly4free.pl

___

RadioZET.pl/NC