Zamknij

Czy wiesz wszystko o księżnej Kate i rodzinie królewskiej? QUIZ

Redakcja
23.04.2018 13:35
Księżna Kate i książę William na wizycie w Polsce
fot. Archiwum Radia ZET

Czy wiesz wszystko o księżnej Kate i rodzinie królewskiej? Przygotowaliśmy quiz dla wszystkich miłośników brytyjskiego królestwa. UWAGA! Quiz nie należy do najłatwiejszych!

Czy wiesz wszystko o księżnej Kate i rodzinie królewskiej? QUIZ

Jeszcze kilka lat temu chyba nikt nie przypuszczał, że w XXI wieku członkowie brytyjskiej monarchii będą cieszyć się popularnością porównywalną do największych hollywoodzkich celebrytów. A to wszystko zasługa Kate Middleton, księżnej Cambridge, żonie księcia Williama i przyszłej królowej. Kobiety z całego świata szaleją na punkcie stylu księżnej Kate i chcą prezentować się tak jak ona. „Efekt Kate" dotyczy także jej potomstwa.
– Książę William i księżna Kate mają hollywoodzki wizerunek; o ile królowa Elżbieta II zapewnia stabilność, to oni pokazują się jako ambitni i pełni aspiracji –  powiedział w wywiadzie dla PAP David Haigh, prezes agencji Brand Finance.

Ekspert Brand Finance ocenił, że „w szczególności pojawienie się Kate miało definiujące znaczenie dla wizerunku monarchii: jest inteligentna, rozsądna, sympatyczna, atrakcyjna i świetnie się ubiera, więc trudno byłoby sobie wyobrazić lepszą postać".

Sprawdź w naszym quizie, czy wiesz wszystko o księżnej Kate i brytyjskiej rodzinie królewskiej.

Księżna Kate
Rozwiąż quiz

Czy wiesz wszystko o księżnej Kate i brytyjskiej rodzinie królewskiej?

Księżna Kate

Gdzie poznali się Kate Middleton i książę William?

RadioZET.pl/SI