Aukcje WOŚP: dziennikarz Radia ZET — Szymon Majewski przyjedzie do Ciebie i upiecze Ci sernik. Jurek Owsiak już spróbował

17.01.2018 11:12

Szymon Majewski na aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystawił sernik swojej mamy, czyli pyszne piankowe cisto, które zostanie zrobione przez Szymona osobiście, u Ciebie, w Twoim piekarniku. 

Aukcje WOŚP: dziennikarz Radia ZET — Szymon Majewski przyjedzie do Ciebie i upiecze Ci sernik. Jurek Owsiak już spróbował fot. Szymon Majewski

Po rozwinięciu posta Szymona można przeczytać, że w trakcie pieczenia, nasz dziennikarz będzie sypał rodzinnymi anegdotami i czarował domowników. Następnie poda ciasto i wspólnie ze zwycięzcą oraz jego bliskimi je skonsumuje. 

Nasz brodaty dziennikarz robi sernik już wiele lat. Jego żona mówi, że to jedna z niewielu rzeczy, które w kuchni mu wychodzą. Jest jego fanką, ale nie tylko ona. Sernik podbił już wiele podniebień w kraju i za granicą. W imieniu Szymona Zapraszamy przesłodko do licytacji!

Zresztą, posłuchajcie sami, co mówi Pan i władca Serników:

Szymon o serniku
- - : - - / - - : - -

Sernik się udał! Moja żona została konsultantką. Już mówi, żeby był dokręcony, szczypta soli i dobry ser. Jajka wiejskie zostały zarządzone. Jutro robię wielki test i z sernikiem wersja „0” polecę nakarmić Jurka Owsiak i jego sztab! Moja rodzina utworzyła Wielką Orkiestrę Sernikowej Pomocy — jak napisał, tak też zrobił.
14 stycznia, podczas 26. finału WOŚP udał się ze swoim wypiekiem do telewizyjnego studia i osobiście poczęstował Jurka Owsiaka.

Szymona Majewskiego na antenie Radia ZET możecie słuchać od poniedziałku do piątku po godz. 10:00 w Nieporadniku Małżeńskim oraz w każdą niedzielę o godz. 18:00 podczas Warto Rozbawiać.

Nieporadnik Małżeński to nic innego, jak Szymon Majewski i jego anegdoty z życia małżeńskiego. Gościnnie w programie występuje żona Szymona - Magda Majewska. Od razu podkreślamy, że przy nagrywaniu nie ucierpiało żadne małżeństwo.

Z kolei program Warto Rozbawiać, to ekskluzywne wywiady z gwiazdami na antenie Radia ZET. Program pełny dobrej energii, w sam raz na niedzielny podwieczorek i wieczór.

Oceń