Cannes 2017 – słońce zaszło nad Cannes [III DZIEŃ RELACJI]

19.05.2017 15:43

Na czerwonym dywanie Francja-elegancja, ale i w Paryżu nie zrobią owsa ryżu! O blaskach fleszy i potknięciach – nie tylko na czerwonym dywanie – mówi nam Grażyna Torbicka, specjalna wysłanniczka Radia ZET na Festiwal w Cannes.

Cannes 2017 – słońce zaszło nad Cannes [III DZIEŃ RELACJI]

Niepisane zwyczaje i nowości na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Cannes – o tym rozmawialiśmy w początkowo pochmurny piątek – z dziennikarką filmową Grażyną Torbicką

Grażyna Torbicka opowiedziała nam także o otwarciu na kobiety i nieprawdziwym stereotypem o dyskryminowaniu kobiet-filmowców na wielkich festiwalach, w tym na Festiwalu w Cannes. Usłyszeliśmy też nieco o ostatnich filmach z udziałem Julianne Moore. Posłuchajcie sami:

 

***
Jubileuszowa, 70. edycja Festiwalu Filmowego we francuskim Cannes potrwa do 28 maja. Relacje Grażyny Torbickiej codziennie w audycji „Od ucha do ucha” oraz w serwisach kulturalnych Radia ZET.

Codziennie mówimy o blaskach i cieniach tegorocznej edycji Festiwalu w Cannes. Grażyna Torbicka zdradza nam także szczegóły dotyczące największych gwiazd i potencjalnie największych hitów filmowych, które – być może – w kolejnych sezonach zobaczymy także w polskich kinach!

Cannes_052017 (1)

(rokl/TP) 

Oceń