Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Agnieszka Woźniak-Starak: Big Brother o będzie coś bardzo nowoczesnego. Technologia zrobiła swoje

14.03.2019 10:35

Agnieszka Woźniak-Starak na Dzień Dobry Bardzo opowiedziała o wielkim powrocie znanego reality show. Jak będzie wyglądał „Big Brother” po 11 latach przerwy? Zobacz wideo z rozmowy z prowadzącą.

Jak mówi prowadząca kolejną odsłonę programu „Big Brother”: „Różnicę wymuszają czasy, w których żyjemy. Technologia zrobiła swoje i ta technologia będzie bardzo obecna w domu Wielkiego Brata.”

„Program „Big Brother” będzie rejestrowało aż 67 ukrytych kamer czułych na ruch. One same, będą podążały za uczestnikami, co da wrażenie prawdziwego podglądania. Kamery zajrzą naprawdę wszędzie” – zdradza dzisiejszy gość Dzień Dobry Bardzo. 

Reality show po 11 latach wraca na antenę TVN 7.  Formuła programu jest niezmieniona, natomiast jego forma będzie zdecydowanie bardziej interaktywna i nowoczesna, niż przed laty. Zmieni się też dom, w którym zamieszkają uczestnicy. Przed laty bohaterowie show zostali zamknięci w domu w podwarszawskim Sękocinie. 11 lat później twórcy zdecydowali się, aby uczestnicy Big Brothera zamieszkali w miejscowości Gołków w powiecie piaseczyńskim. Zobacz, jak wygląda willa, w której zamieszkają uczestnicy reality-show. 

Dodajmy, że program będzie nadawany 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę, a realizacja programu potrwa ponad 90 dni, czyli do czerwca br.  W najnowszej edycji programu widzowie będą mogli oglądać uczestników przez całą dobę dzięki live streamowi online. 

Pierwszy odcinek show, swoją premierę będzie miał w niedzielę, 17 marca w TVN7.

Przypomnijmy, że Polska wersja „Big Brothera” zadebiutowała w TVN wiosną 2001 roku. Był to pierwszy klasyczny reality-show w polskiej telewizji. W latach 2001-2002 stacja pokazała trzy edycje programu. Dwie kolejne - jesienią 2007 i wiosną 2008 roku (w tej ostatniej wystąpili też celebryci).

Oceń