Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Beata Tadla porwała do tańca Mateusza Ptaszyńskiego i wytańczyła program w Radiu ZET [WIDEO]

11.01.2019 11:21

Laureatka 8. edycji "Dancing with The Stars. Taniec z gwiazdami" dała czadu i zaskoczyła naszych prezenterów! Podczas porannej audycji Dzień Dobry Bardzo wstała i porwała do tańca zza radiowej konsoli Mateusza Ptaszyńskiego. 

Można śmiało napisać, że chyba tym oto sposobem Beata wytańczyła sobie program w Radiu ZET. Z przyjemnością ogłaszamy, że Beata na naszej antenie zatańczy jeszcze nie raz. Od 12 stycznia program "To właśnie weekend" do posłuchania w każdą sobotę od 10:00 do 13:00.

W audycji nie zabraknie ciekawych wywiadów, wspaniałych bohaterów i inspirujących historii. Beata Tadla będzie prowadziła rozmowy koncentrujące się wokół codziennych tematów i najważniejszych wydarzeń.

Współpraca z Radiem ZET to zapowiedź przygody, tym bardziej fascynującej, że radio to moja pierwsza zawodowa miłość, która nie wygasła. Radio to prywatny, wręcz intymny kontakt ze słuchaczem, cieszę się, że będę mogła nawiązywać taką relację właśnie w Zetce. Chciałabym dzielić się z ludźmi dobrą energią - moją i moich gości, namawiać do lepszej jakości życia, do lepszego kontaktu z otoczeniem, bez złych emocji” – mówi Beata Tadla.

Oceń