Teraz gramy

Dzień Kobiet z Radiem ZET. Ruszyliśmy w Polskę z czerwonymi różami [WIDEO]

08.03.2019 12:16

8 marca 2019. Marcin Sońta i Mateusz Ptaszyński parę minut po godz. 6:00 przekazali antenę w ręce naszych prezenterek i z pięknymi, czerwonymi różami wyruszyli w Polskę!

Radio ZET z okazji Dnia Kobiet przyszykowała specjalną ramówkę z. 8 marca w ramach akcji "Siła Kobiet w Radiu ZET" między godz. 6:00 a 21:00 antenę przejęła żeńska część redakcji. W tym czasie nasi prezenterzy zapakowali róże do Zetkowych aut i ruszyli w Polskę, aby osobiście ukochać nasze Słuchaczki.

W Dniu Kobiet męska część redakcji wyruszyła w Polskę, odwiedzając m.in. Trójmiasto, Poznań, Łódź, Kraków, Wrocław i Warszawę. Dziennikarze sprawdzili, jak obchodzony jest w Polsce ten wyjątkowy dzień. Przy okazji nie obyło się bez wręczania kwiatów i składania życzeń napotkanym paniom.

8 marca to również początek  Babskiego weekendu z Radiem ZET" . Już po raz piąty Agnieszka Kołodziejska spotka się ze słuchaczkami w Termach Uniejów. Czekają je m.in. zakupowe szaleństwa, metamorfozy pod okiem profesjonalistów, relaksujące kąpiele i masaże, a także wieczorne party. Słowem, zapowiada się niezapomniany weekend z Radiem ZET. Relacje będzie można usłyszeć na antenie stacji.

Relację z Babskiego weekendu możecie śledzić na antenie Radia ZET i na naszym Instagramie oraz Facebook'u.

Oceń