Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Dzień Matki 2019. Co kupić na prezent swojej mamie? Radzi Kuba Klawiter [PODCAST]

21.05.2019 12:32

Dzień Matki już 26 maja. Czas najwyższy pomyśleć o konkretnym, przydatnym prezencie dla swojej ukochanej mamy. Z tej okazji wychodzi do Was z pomocną dłonią. Co kupić swojej mamie na Dzień Matki? Kuba Klawiter radzi. 

Dzień Matki 2019. Co kupić na prezent swojej mamie? Radzi Kuba Klawiter [PODCAST] fot. Pixabay

Dzień Matki 2019: Co kupić mamie na Dzień Matki?

Super trendem i pomysłem na prezent z okazji Dnia Matki jest to wszystko, co mierzy nam samopoczucie. Chodzi o zdrowie, o zarządzanie stresem, o lepszy sen — radzi w Radiu ZET Kuba Klawiter.

Jego zdaniem dobrym pomysłem na prezent z okazji Dnia Matki będzie smart opaska, którą można kupić w okolicach 100 PLN.

Kolejnym ciekawym pomysłem na prezent z okazji Dnia Matki może być robot do mycia okien. Jak taki robot do mycia okien działa i ile kosztuje? Posłuchaj w całości rozmowy z Kubą Klawiterem.

Dzień Matki: Co kupić na prezent swojej ukochanej mamie?
- - : - - / - - : - -

Dodajmy też, że z okazji zbliżającego się Dnia Matki w Radiu ZET możecie dodatkowo zaskoczyć swoją ukochaną. Spraw swojej mamie piękny bukiet kwiatów z kwiaciarni Szanuj Zieleń od Radia ZET. Słuchaj uważnie Radia ZET i zaimponuj swojej mamie. 

Dzień Matki z Radiem ZET: Zabierz swoją mamę na weekend marzeń!

Zabierz swoją mamę na wyjątkowy, wspólny weekend w Rezydencji Gubałówka w Zakopanem!

Szukasz pomysłu na prezent na Dzień Matki? Podaruj swojej mamie coś najcenniejszego - wspólny czas! Napisz nam, co masz od mamy. Opowiedz nam o tym, co jej zawdzięczasz, czego Cię nauczyła, co podarowała. 

Dzień Matki 2019: ŻYCZENIA: najpiękniejsze wierszyki i ładne życzenia na Dzień Matki 

Życzenia na Dzień Matki i piękne wierszyki z tej okazji przydadzą się wszystkim, którzy już 26 maja złożą je swoich ukochanym mamom. Właśnie dlatego, nawet na kilka tygodni przed tym świętem, wiele osób przeszukuje internet, by znaleźć najpiękniejsze i oryginalne życzenia na Dzień Matki. Poniżej zebraliśmy dla was nasze najlepsze propozycje wierszyków z tej okazji.

Oceń