Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Gdzie grillować, a gdzie nie? Wyjaśnia Straż Miejska [PODCAST]

17.05.2019 08:56

Gdzie można grillować, a gdzie nie? Czy za grillowanie na balkonie grozi mandat? Jeśli tak, to ile może kosztować nas ta przyjemność? Sławomir Smyk ze Straży Miejskiej w Warszawie odpowiedział na wszystkie pytania dotyczące bezpiecznego i smacznego grillowania. 

Gdzie grillować, a gdzie nie? Wyjaśnia Straż Miejska [PODCAST] fot. Shutterstock

Doskonale wiemy, że pogoda w połowie maja nas nie rozpieszcza i na ten moment ciężko jakkolwiek pomyśleć o zaplanowaniu grilla ze znajomymi, ale mamy dobre wieści - idzie rozpogodzenie! Dlatego do studia Radia ZET na Dzień Dobry Bardzo zaprosiliśmy Sławomira Smyka ze Straży Miejskiej. Włączajcie podcast. Znajdziecie w nim niezbędne informację i bardzo cenne rady dot. grillowania na legalu i bez zbędnych przygód ze stróżami prawa. 

Sławomir Smyk ze Straży Miejskie: Gdzie grillować, a gdzie nie?
- - : - - / - - : - -

Grill w Warszawie 2019 - GDZIE można legalnie rozpalić grilla i ognisko?

Gdzie można legalnie grillować w Warszawie 2019 i czy to w ogóle możliwe? Wbrew panującemu przekonaniu w stolicy znajduje się wiele miejsc, w których można nie tylko grillować bez obawy o mandat, ale i nawet rozpalić ognisko. Przedstawiamy specjalne punkty, w których można legalnie rozpalić grilla w Warszawie.

Aktualna pogoda na dziś, jutro i pogoda długoterminowa 

Pisząc wcześniej o pogodzie nie możemy zostawić Was bez pogodynki. Kiedy szykować kolejny wypad na grilla w plenerze? Sprawdzaj na jaka będzie pogoda dziś, jutro lub za tydzień.

Dodajmy jeszcze, że przy grillu, tuż obok smacznych produktów i napojów dobrze spisuje się i umila czas Radio ZET - WŁĄCZ i słuchaj Radia ZET.

Dzień Dobry Bardzo w Radiu ZET!

Najlepszy radiowy poranek w Polsce! Włącz i słuchaj - codziennie między 6:00 a 10:00

Oceń