Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Krzysztof Cugowski o scenicznym powrocie Budki Suflera: „Nie chce mi się o tym gadać”

30.05.2019 11:12

Krzysztof Cugowski 30 maja kończy 69 lat. Z tej okazji zadzwoniliśmy do Pana Krzysztofa i złożyliśmy mu życzenia urodzinowe. Po części oficjalnej nie zabrakło pytań o sceniczny powrót Budki Suflera. Krzysztof Cugowski nie krył oburzenia — co wyraźnie słychać podczas rozmowy. Posłuchajcie sami.

Krzysztof Cugowski o scenicznym powrocie Budki Suflera: „Nie chce mi się o tym gadać” fot. Piotr Bieniecki/www.fototeo.pl
Krzysztof Cugowski scenicznym powrocie Budki Suflera: "Nie chce mi się o tym gadać!"
- - : - - / - - : - -

Budka Suflera powraca bez Krzysztofa Cugowskiego

Budka Suflera powraca! Tyle tylko, że bez Krzysztofa Cugowskiego w składzie. Po pięciu latach przerwy kultowy zespół znów wyrusza w koncertową trasę.  Muzycy wrócą na scenę najprawdopodobniej jesienią, a w roli wokalisty pojawi się Robert Żarczyński, który przez kilka lat grał w formacji śpiewającej covery grupy Budka Band.

Budka Suflera została założona w 1974 roku przez Krzysztofa Cugowskiego i Romualda Lipkę. Zespół wydał kilkanaście albumów studyjnych i nagrał takie przeboje jak „Jest taki samotny dom”, „Bal wszystkich świętych” czy „Jolka, Jolka pamiętasz”. W 2014 roku Budka Suflera ogłosiła zakończenie swojej działalności.

Oceń