Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

LVMA BLACK w Dzień Dobry Bardzo. Premiera jej debiutanckiego singla „ICU”

25.01.2019 14:43

W ostatni piątek stycznia, parę minut po godz. 9:00 Magda Mielcarz pojawiła się w programie „Dzień Dobry Bardzo”, gdzie zaprezentowała słuchaczom Radia ZET swój debiutancki singiel „ICU”. Zobacz relację wideo z premiery singla.

Dodajmy, że artystka będzie też gościem podczas sobotniej Listy Przebojów prowadzonej przez Marcina Wojciechowskiego.

„ICU” to tytuł najnowszego utworu Magdaleny Mielcarz, która debiutuje pod pseudonimem LVMA BLACK. Od dziś można go premierowo usłyszeć na antenie Radia ZET, kanale YouTube oraz serwisach streamingowych.

Najnowszy kawałek to zapowiedź pierwszego studyjnego albumu LVMY BLACK. Producentem singla jest topowy amerykański muzyk – Emile Ghantous, na co dzień pracujący z takimi artystami jak Christina Aguilera, Snoop Dogg czy Chris Brown. W tworzenie pozostałych utworów był zaangażowany m.in. Jordan Ware – zdobywca nagrody Grammy za piosenkę „Where are you now” Justina Biebera, znany również z kooperacji z takimi gwiazdami jak m.in. Madonna i Justin Timberlake.

Singiel „ICU” opowiada o trudnej i niejasnej relacji pomiędzy dwojgiem ludzi. Atmosfera utworu jest zawieszona pomiędzy jawą a snem, pomiędzy pragnieniami a rzeczywistością. Nowoczesne popowe brzmienia spotykają się m.in. z elementami tropical house’u czy trapu. Są to kierunki muzyczne wyznaczające kierunek dalszej twórczości LVMY BLACK.

LVMA BLACK jest współautorką muzyki i tekstów. Opowiada w nich o świecie marzeń i fantazji, który jest alternatywą dla codziennej rutyny.

Źródło: mat. pras.

Oceń