Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Maciej Kot o pierwszej randce z żoną: "Na początku nie za dobrze się zachowywałem"

29.05.2019 13:22

Maciej Kot — świeżo upieczony małżonek na Dzień Dobry Bardzo w Radiu ZET opowiedział o swoim hucznym weselu i na antenie zdradził Słuchaczom pikantne szczegółów swoich początków z żoną Agnieszką Lewkowicz.

W drugiej części wywiadu Maciej Kot odniósł się do swojego hucznego wesela. Skoczek w rozmowie z Radiem ZET skarżył się też na swoją słabą formę podczas spożywania alkoholu, przez co nie zamknął parkietu.

„Jestem świeżo po ślubie, emocje jeszcze nie opadły. Poprawiny się skończyły, moje wesele było jednodniowe, ale goście byli tak zadowoleni z imprezy, że chcą powtórzyć zabawę” — mówi Radiu ZET Maciej Kot.

Skoczek na antenie stacji tłumaczył też swoją słabą formę i przepraszał za to, że nie zamknął parkietu na swojej weselnej zabawie, ale jak sam tłumaczy: „... pod tym względem nie jestem mocnym zawodnikiem. Sportowy tryb życia nie służy imprezom. Masa ciała zresztą też... to zdecydowanie nie służy temu, aby przyjąć dużą ilość alkoholu i oddać się tańcom do białego rana”.

Przypomnijmy. Maciej Kot poślubił Agnieszkę Lewkowicz w Bazylice św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa w Krakowie. Ślub skoczka i trenerki personalnej był utrzymany w ścisłej tajemnicy. Państwo Kot nie ujawniali, że dojdzie do zaślubin. W ceremonii wzięli udział rodzina i przyjaciele. 

Maciej Kot zaczął spotykać się z Lewkowicz w 2015 roku. Zawodnik jest skoczkiem kadry A, a na swoim koncie ma brązowy medal w drużynie na igrzyskach w Pjongczangu oraz złoty medal mistrzostw świata z Lahti (także w drużynie). Wybranka Macieja Kota jest trenerką personalną, wcześniej zajmowała się lekkoatletyką.

Oceń