Nowy James Bond będzie dbał o ekologię. Znamy szczegóły nt. nowego Bonda! [PODCAST]

15.03.2019 11:18

Premiera nowego Bonda dopiero w kwietniu przyszłego roku, ale już teraz poznajemy coraz więcej szczegółów dotyczących 25. części przygód agenta 007. Jak bardzo zmieni się James w 2020 roku? Posłuchaj.

Nowy James Bond będzie dbał o ekologię. Znamy szczegóły nt. nowego Bonda! [PODCAST] fot. wikipedia.org
Znamy szczegóły nt. nowego Bonda!
- - : - - / - - : - -

W najnowszym filmie o agencie 007, który roboczo został zatytułowany "Shutterhand", Daniel Craig po raz pierwszy usiądzie za kierownicą samochodu napędzanego elektrycznie.

W ten sposób scenarzyści chcą wprowadzić do produkcji ekologiczne przesłanie i zmienić wizerunek Bonda, który nie przejmuje się emisją zanieczyszczeń.

Marka auta pozostaje bez zmian. Aston Martin związany jest z filmową serią od 1964 roku. Ekologiczne auto, które zobaczymy na ekranie, to model Rapide E. Wyprodukowany został w ilości zaledwie 155 sztuk, a jego wartość wycenia się na około 250 tysięcy funtów. Jak widać, James Bond postawił na ekologię, ale nie zrezygnował z luksusów.

Za reżyserię nowego Bonda odpowiada Cary Joji Fukunaga. W tej roli zastąpił Danny'ego Boyla, który zrezygnował z prac nad filmem w sierpniu 2018 roku. Przypomnijmy, że szansę na rolę w "Shutterhand" miał Tomasz Kot.

Dzień Dobry Bardzo w Radiu ZET!

6:00 to moment, w którym zaczynamy serwować przez radio mocną kawę. Dzień Dobry Bardzo to Siła Muzyki zamiast budzika. Budzimy Was już od pierwszego dźwięku. Do tego dorzucamy chrupiące bułeczki w postaci najciekawszych i najświeższych informacji.

Nie zapewniamy, że będzie zabawnie - bo po co? Sami włączcie Radio ZET i przekonajcie się, że warto z nami i Siłą Muzyki Radia ZET rozpocząć dzień.

Zapraszamy!  

Marcin Sońta i Mateusz Ptaszyński

Oceń