Radio ZET Spełnia Marzenia: Karolina wymarzyła stół dla swojej mamy. Teraz całą rodziną usiądą przy wigilijnym stole

04.12.2018 09:51

Michał Korościel przed godz. 9:00 zadzwonił do Karoliny i oznajmił jej na antenie Radia ZET, że po programie wsiada w samochód i jedzie do niej, by wspólnie spełnić jej piękne marzenie o stole dla mamy – tak dużym, żeby cała rodzina mogła pomieścić się w wigilię. Zobacz kulisy z realizacji marzenia.

Karolina o marzeniu swojej mamy napisała do nas tak:

Moja mama jest idealną gospodynią domu. Pyszne obiady i piękne przyjęcia Bożo-Narodzeniowe to jej wizytówka. Dba o każdy szczegół, jej dania są dopracowane, aranżacje zapierające dech w piersi. Jednak największym kłopotem dla niej jest pomieścić wszystkich przy stole! W tym roku doszło jej 3 wnuków i zrobiło nas się 12ścioro! Bardzo marzę, by na te święta zrobić jej niespodziankę i zakupić nowy zestaw: stół i krzesła, który pomieści całą naszą rodzinę! 

A Ty? O czym marzysz?

W Radiu ZET codziennie dokładamy wszelkich starań by, zrealizować jak najwięcej Waszych marzeń. Dlatego nie wahaj się i podobnie jak Agnieszka napisz nam o swoim marzeniu.

Nie czekaj. Już teraz przejdź do formularza marzeń i podziel się tym, czego pragniesz najbardziej. Kto wie, być może to do Ciebie zadzwonimy jutro rano i spełnimy Twoje marzenie? Daj nam szansę!

Napisz, o czym marzysz i weź udział w naszej zabawie, by spełnić swoje marzenie w Radiu ZET! Następnie czekaj na telefon i słuchaj Radia ZET.

Oceń